aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajrjtggggg.jpg

Pułkownik Adam Mazguła skomentował aktywność polityków Prawa i Sprawiedliwości w kontekście awarii w warszawskiej oczyszczalni "Czajka".

W przyszłym tygodniu żołnierze mają zbudować na Wiśle most pontonowy. Budowa według deklaracji ministerstwa ma protrwać do 3 dni.

- Odebrałem raport ws. usuwania skutków awarii - chcę, by eksperci starannie i bez presji czasu znaleźli przyczyny tego zdarzenia. Równolegle przygotowujemy się do budowy mostu pontonowego i pracujemy nad projektem nowych przewiertów pod Wisłą - czytamy w ostatnim komunikacie prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Politycy PiS-u wykorzystują zdarzenie w stolicy do ataków na prezydenta miasta. W sieci powstała strona na której ... możemy dowiedzieć się ile litrów ścieków wylądowało już w Wiśle.

- Jedyny ruch Trzaskowskiego, jaki dziś obserwujemy to ruch ścieków zrzucanych do Wisły po awarii Czajki - mówił na konferencji Błażej Pobożny (PiS).

- A wiecie, że domena ruchtrzaskowskiego.pl - ta z licznikiem ile litrów ścieków wpłynęło do Wisły - została utworzona 27 sierpnia, czyli dwa dni przed obecną awarią Czajki? - zwraca uwagę dziennikarka Karolina Opolska, Onet.

Na temat zachowania rządzących wypowiedział się również płk Adam Mazguła.

- O prawdziwych cela partii Kaczyńskiego świadczy założenie strony internetowej z nazwiskiem i imieniem Prezydenta Warszawy, aby szkalować jego imię i dokonania oraz liczyć czas wylewania się szamba, za którą reakcję w kryzysie odpowiada PiS. To najwyższej podłości chamstwo tej hołoty. Nie trudno się dziwić, że Kaczyński jest w stanie poświęcić środowisko i zdrowie ludzi w zamian za jego władzę. Po pierwsze znamy jego umiłowanie brudu na butach, zębach, marynarce, ale i oświadczenie, że raz zdobytej władzy nie odda nawet, za cenę wyniesienia jego trupa. To w demokracji jest oświadczeniem zmiany ustroju i powinno być ścigane z urzędu za zdradę narodową Jarosława Kaczyńskiego i jego bandy przestępców nie tylko konstytucyjnych.

- W demokracji władza służy wszystkim obywatelom, a w PiS-Polsce ludzie mają służyć Kaczyńskiemu - pisze płk Adam Mazguła na profilu społecznościowym.

           Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 1080
- 16

Polub Polityczek.pl