81876134_299170384589886_1155044745529537256_n.jpg

Poseł Janusz Korwin-Mikke (Konfederacja) zabrał głos na temat dostępu do narkotyków.

Korwin już na początku bieżącego roku deklarował, że jeżeli uda mu się dojść do władzy to zmieni Konstytucję tak, aby ta umożliwiała swobodny dostęp do zakupu narkotyków. Zdaniem polityka obecne nielegalne handlowanie narkotykami powoduje, że traci na tym budżet państwa.

- Obecne metody nic nie dają. Odwrotnie. Zakaz posiadania narkotyków powoduje, że ceny są sto razy wyższe niż w Kolumbii czy Birmie – więc żadna siła - zwłaszcza przy braku kary śmierci - nie powstrzyma handlarzy. Tym bardziej, że pieniądze od nich biorą policjanci – zwalczający nie wielkie gangi, tylko ich drobną konkurencję - komentował Korwin i zapowiadał zmianę Konstytucji.

- Jeśli obywatel ma ochotę zaćpać się na śmierć, to ma do tego prawo. Wolny człowiek ma prawo zaćpać się na śmierć. Narkotyki powinny być powszechnie dostępne w aptekach, wtedy zniknęłaby mafia narkotykowa, czy szantaże. Jak dojdę do władzy, to zmienię konstytucję w tej sprawie, żeby narkotyki były legalnie dostępne w aptekach - zapowiadał Korwin.

Dzisiaj poseł Konfederacji po raz kolejny poruszył temat narkotyków na swoim profilu społecznościowym.

- Narkotyki powinny być powszechnie dostępne w aptekach, wtedy zniknęłaby mafia narkotykowa i szantaże. Jeśli obywatel ma ochotę zaćpać się na śmierć, to ma do tego prawo. Wolny człowiek ma prawo zaćpać się na śmierć! Chcącemu nie dzieje się krzywda. No victim, no crime! - przekonuje Korwin Mikke na Facebooku.

aaaaaaaaaaaaaakoekofkorfkfrrrrrrrrr.jpg

         Popierasz KORWINA - kciuk w górę!


+ 54
- 144

Polub Polityczek.pl