695px-Posel-kalisz-ryszard-2013-11m.jpg

Mecenas Ryszard Kalisz odniósł się do ataków polityków Lewicy na Rafała Trzaskowskiego. Sprawa dotyczy awarii oczyszczalni ścieków "Czajka".

Przedstawiciele sejmowej Lewicy jednym chórem wspólnie z politykami Prawa i Sprawiedliwości zaatakowali prezydenta Warszawy po tym, jak okazało się, że drugi raz w ciągu w roku mamy do czynienia z awarią warszawskiej oczyszczalni ścieków.

- Rafał Trzaskowski ma problem, jeżeli chodzi o nadzór nad dużymi inwestycjami. Awaria "Czajki" pokazuje, że od ostatniej awarii nie zostało zrobione nic, żeby uniknąć kolejnej. Warszawski ratusz, powinien służyć miastu i obywatelom miasta, a nie być jedynie strefą komfortu dla polityków Platformy - mówił w Polsacie poseł Maciej Kulasek (Lewica).

- To, co dzieje się w Warszawie to nie tylko katastrofa ekologiczna. To ewidentny przykład zaniedbania, braku troski o dobro wspólne, dezynwoltury. To nie jest atak polityczny. To oskarżenie pod adresem Rafała Trzaskowskiego. Warszawiacy i Warszawianki zasługują na czystą Wisłę! - komentował poseł Krzysztof Śmiszek (Lewica).

W takim samym tonie wypowiedział się europoseł Robert Biedroń. Polityk nie widzi powodu, dlaczego Lewica miałaby nie krytykować prezydenta Warszawy.

- Ciężko bronić kolejnej awarii. Ewidentnie jest problem z zarządzaniem Warszawą. Czy Lewicy można za cokolwiek krytykować Rafała i PO? Bo mam wrażenie, że w imię jakiejś wydumanej jedności opozycji, panuje działająca w jedną stronę - oni mogą i to robią - cenzura i histeria. Opozycja jest różna i ma często inne poglądy niż PO. Możemy to w końcu uszanować? - zwrócił się Biedroń do krytyków Lewicy.

Na zachowanie Lewicy postanowił zareagować jeden ze współzałożycieli Sojuszu Lewicy Demokratycznej - Ryszard Kalisz. Byłemu politykowi nie podobają się komentarze posłów Lewicy.

- Przedstawiciele lewicy nie powinni krytykować Rafała Trzaskowskiego w kontekście awarii Czajki - ocenia Kalisz na Twitterze.

         Popierasz KALISZA - kciuk w górę!

+ 707
- 4

Polub Polityczek.pl