aaaaaaaaaaaaaaskeokokrofffffffrrrrr.jpg

Publicyści i internauci odnieśli się do fotografii prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego na Pomorzu Zachodnim.

Zdjęcia umieścił w sieci bliski współpracownik Kaczyńskiego, europoseł PiS -u Joachim Brudziński. To nie pierwsze tego typu zdjęcia lidera zjednoczonej prawicy, niemal identyczne oglądaliśmy w ubiegłym roku.

"Jak co roku PJK dokonał inspekcji swojej wyspy i swojego stada na #ZalewSzczeciński" - napisał Brudziński.

"Śpijcie spokojnie stery Polski w dobrych rekach" - dodał w kolejnym swoim poście europoseł.

Oczywiście zdjęcia nie mogły przejść niezauważone w internecie. Kaczyński niczym dziecko pod opieką dorosłych prezentuje się w czasie kolejnych wakacji.

- Siedmiu facetów: sześciu się szczerzy z radości, jeden nie. W sumie to bardzo smutne. Także i to, że nasz los zależy od tego jednego - ale chyba w coraz mniejszym stopniu - skomentował prof. Wojciech Sadurski.

- Kaczyński wygląda na tym zdjęciu jak porwany zakładnik... Jest w tym głębszy sens.... - zareagował dziennikarz Wojciech Czuchnowski.

Fotografie skomentował dr Marek Migalski. - To zdjęcie mówi wszystko o współczesnej Polsce. Nieszczęśliwy starzec, jego uśmiechnięte stado, podwinięta nogawka, bylejakość, ksobność, wymuszone uśmiechy - pisze politolog na Twitterze.

- Czy można prosić kogoś z obozu władzy, np. Joachima Brudzińskiego, o zadbanie o wizerunek Naczelnika? Te obrazki idą w świat, pokazując nasze państwo chyba nie tak, jak chcielibyśmy, by było postrzegane. Prośba naprawdę życzliwa, a nie złośliwa - zwrócił się Migalski do polityków PiS.

Reakcje internautów na zdjęcia umieszczone przez Brudzińskiego:

"Dziewczyny nie chciały jechać?".

"Dlaczego Prezes wygląda jakby się zasikał?".

"Jojo zapomniałeś zmienić Jarkowi pampersa, weź się ogarnij, bo MOPS ci zapuka do drzwi".

"Mogliście, chociaż Prezesowi założyć pieluchomajtki".

"Jakie to smutne... Całe życie z kolegami z pracy, nawet na wakacjach... Żadnej rodziny, żadnych przyjaciół... Może chociaż kota JK zabrał?".

        Popierasz MIGALSKIEGO - kciuk w górę!


+ 1309
- 14

Polub Polityczek.pl