1408x594_1.jpg

Przedstawicielka rządu Prawa i Sprawiedliwości ds. równego traktowania Anna Schmidt-Rodziewicz pojawiła się na imprezie z okazji 3-lecia internetowej telewizji "wPolsce".

Rodziewicz została wyróżniona przez medium zaprzyjaźnione z obecnym obozem władzy. Tuż po urodzinach "wPolsce" Schmidt umieściła post w mediach społecznościowych, w którym odnosi się do obecnej dyskusji w sferze publicznej na temat praw środowiska LGBT. Polityczka atakuje mniejszości seksualne.

- Żyjemy w dziwnych czasach. W czasach, w których mniejszość próbuje narzucić swoje prawa większości. W czasach, w których uniwersalne wartości, pewne grupy próbują wskazać jako te, które należy uznać za passé - napisała Schmidt zajmująca stanowisko... Pełnomocniczki Rządu ds. Równego Traktowania.

Słowa oburzyły polityków opozycji.

- Ta pani pełni funkcję pełnomocniczki rządu ds. równego traktowania. Wstyd - zareagował europoseł Robert Biedroń.

- Zaczynam doceniać jej milczących i niezainteresowanych poprzedników - przynajmniej nie ośmieszali i siebie i urzędu niezrozumieniem po co i dla kogo są - komentuje Barbara Nowacka.

Do urzędniczki państwowej zwróciła się także dziennikarka Aneta Mościcka.

- To kpina i żart, że pani jest pełnomocnikiem ds. równego traktowania. Ale wiadomo, w rządzie faszystów. Ta jak to pani nazwała "mniejszość" płaci podatki, także, by pani mogła te bzdury wygadywać, a konstytucja zapewnia równość praw każdemu. Osoby LGBT nie mają równych praw.

Na słowa Schmidt odpowiedzieli internauci:

"To kiedy wypowiedzenie konkordatu?".

"Fakt, żyjemy w dziwnych czasach. W czasach, w których pełnomocniczka rządu ds. równego traktowania staje po stronie dyskryminacji. Chyba obumarły komuś neurony w tym szaro-różowym farszu w czaszce. Dno dna".

"A potem znowu jakiś niewinny człowiek na ulicy zostanie pobity, bo lala się musi polansować na mniejszościach. Uciskana większość nie dość już nienawidzi sąsiada? Czego chcesz? Żeby ktoś zginął przez twoje szczucie?".

"Zatem jest Pani za nierównym traktowaniem".

"Ktokolwiek wybrał cię na pełnomocnika ds. równego traktowania musiał być pijany".

           Popierasz SCHMIDT - kciuk w górę!


+ 15
- 1113

Polub Polityczek.pl