aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakodkeodkeedddeeeeeeeee.jpg

Pułkownik Adam Mazguła wypowiedział się na temat demonstracji antylgbt mającej miejsce wczoraj w Katowicach.

Środowiska prawicowe, nacjonalistyczne, zorganizowały przemarsz przez Katowice. Usłyszeć można były antylgbt okrzyki.

- Demonstranci krzyczeli w kierunku osób z symbolami tęczy: "J... LGBT" oraz "Zakaz pedałowania", "Chłopak i dziewczyna - normalna rodzina", a także "Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę" - opisuje Bartosz Walenta z "Dziennika Zachodniego".

Wcześniej przed marszem nacjonalistów odbyła się manifestacja osób solidaryzujących się z osobami LGBT - "Stop homofobii - Śląsk dla wszystkich!".

Do wydarzeń na Śląsku odniósł się na swoim profilu społecznościowym płk Adam Mazguła.

Andrzej Duda. Nosi obrazki, potulny katolik, pełen troski o los każdego krzyża. Tymczasem rozpętał burzę faszyzmu i nienawiści na polskich ulicach i udaje, że to nie on, że go tu nie ma. Przypominam Ci Andrzeju Dudo, Zbigniewie Ziobro i tobie granatowy policjancie Jarosławie Szymczyk, że faszyzm w Polsce jest zabroniony przez Konstytucję i Kodeks Karny, a godność każdej osoby LGBT Konstytucja wam nakazuje chronić! Jak się nie podoba Polska ze swoją Konstytucją, której przysięgaliście wierność, to wynocha z naszego kraju — łajdaki.

Marsz nacjonalistów w Katowicach. Watahy nienawiści prezentowały po raz kolejny przywiązanie do nacjonalizmu. Nie powstrzymała ich obecność mediów. Nie mieli oporów, aby hajlować policji, która wprawdzie nie odpowiedziała oddaniem honorów faszystom, ale wspierała ich jak zawsze. Gdyby to były osoby w barwach tęczy pewnie znowu popisaliby się chorobliwą agresją i łapankami na ulicach, jak się to dzieje w całym kraju.

Policja. Szkaluje wszystkich, którzy mają na sobie cokolwiek przypominającego tęczę i spisuje, prześladuje, prowokuje Polaków — kanalie granatowej policji. Przecież widać, że nie jesteście tak beznadziejnymi nieudacznikami, że nie potraficie sobie poradzić z faszyzmem na ulicach. Wy jesteście perfidnie podli w świadomym szczuciu na część polskiego społeczeństwa. Mam nadzieję, że nawet wśród policjantów stanowicie tylko ekstremę zła, bo większość rozumie, jak mają nieodpowiedzialnych szefów.

            Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 4212
- 58

Polub Polityczek.pl