aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakcrfgktogtgggggggg.jpg

Pułkownik Adam Mazguła wypowiedział się o ministrze sprawiedliwości i prokuratorze generalnym w rządzie Prawa i Sprawiedliwości Zbigniewie Ziobro.

Resort sprawiedliwości krytykowany jest po tym, jak zdecydował się przekazać środki publiczne gminie, która nie otrzymała pieniędzy z UE za bycie tzw. "strefą wolną od lgbt".

Ziobro postanowił nagrodzić gminę, którą Unia Europejska uznała za homofobiczną i nie przekazała jej środków europejskich.

- Ministerstwo Sprawiedliwości w świetle fleszy przyznaje dotacje za homofobię - wypowiada się posłanka Monika Rosa.

- Gmina Tuchów, która przyjęła uchwałę o byciu "wolną od ideologii LGBT" i dlatego nie dostała dofinansowania z Komisji Europejskiej, właśnie dostała 3 razy tyle, o ile wnioskowała, od Ministerstwa Sprawiedliwości - informuje organizacja "Miłość Nie Wyklucza". Gmina otrzymała 250 tys. zł.

EfsfT8xWkAAbUHC_1.jpg

Na temat całe sprawy glos zabrał pułkownik Adam Mazguła, który nie szczędzi Ziobrze słów krytyki.

- Zbigniew Ziobro – przestępca generalny kraju i minister bezprawia. (...) Zdaje się przemawiać swoimi czynami dla wniosku: Prawo to ja i tylko ja. Mam wrażenie, że Ziobro mówi do sędziów, że nawet jak nie macie wątpliwości jak orzekać, bo przepisy są jasne, lepiej zapytajcie, jaki ma być wyrok. Podobnie komunikuje do prokuratorów. Nawet jak ktoś ewidentnie łamie prawo, lepiej zapytajcie, czy można go ścigać, bo może ma ode mnie pozwolenie. Jeżeli polskie gminy, w których rządzi PiS, uchwaliły niekonstytucyjną i faszystowską zasadę strefy wolnej od LGBT, wojewodowie tych uchwał nie uchylili, a prokuratury w ramach nadzoru nad przestrzeganiem prawa nie zareagowały, to jest to skandal. Unia Europejska zablokowała dofinansowanie dla tych samorządów z uwagi na ich brutalny gwałt na wspólnych wartościach.

- (Ziobro) postanowił wspierać rasizm i wykluczanie. Źródłem finansowania będzie Fundusz dla ofiar przemocy, który Ziobro traktuje jak swój prywatny. W ten sposób zmiast fundusz wspierać ofiary przemocy, stał się w rękach Ziobro wspierającym szkalowanie osób LGBT. (...) Widać wyraźnie, że Ziobro nie ma nic wspólnego z przestrzeganiem prawa i nie jest żadnym Ministrem Sprawiedliwości ani Prokuratorem Generalnym. Jego działalność mogę określić mianem organizatora bezprawia w Polsce. To on pełni dzisiaj rolę przestępcy generalnego kraju.

- Całej Polsce powinny włączyć się syren alarmowe na to, co robi ten człowiek i partie rządzące! Wszyscy to widzimy, tylko czy rozumiemy, że to dewastacja Polski na lata? Dla mnie to szaleństwo partyjnej buty i podłość „chamskiej hołoty”, która ku przerażeniu ludzi przyzwoitych, ma przyszłość w naszym skażonym ślepą wiarą i ciemnotą społeczną kraju - pisze płk Mazguła na swoim profilu społecznościowym.

          Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 2247
- 17

Polub Polityczek.pl