akdeodkordkrfrfrf.jpg

Kamil Durczok skomentował sprawę dotyczącą podwyżek dla polityków. Były szef "Faktów" TVN nie szczędzi opozycji słów krytyki.

PiS będzie rządzić jeszcze bardzo długo, uważa Durczok. Wszystko przez rywali, jakich mają w Sejmie obecnie rządzący

- Stawiam tezę, że kaczyzm potrwa w Polsce jeszcze bardzo bardzo długo. (...) To jest pewnik, przy tak głupiej opozycji prezes będzie realizował te swoje chore fantazje jeszcze przez lata.

Dziennikarz krytycznie ocenia dzisiejszą konferencję w Senacie przewodniczącego PO Borysa Budki i dziwi się, że lider największej partii opozycyjnej potrzebował aż 3 dni, by zrozumieć, że ludziom nie spodoba się wysoka podwyżka dla klasy politycznej.

- Naprawdę nie widzicie, jak się dajcie rozgrywać jak banda dzieciaków, jak nadajcie się do młodszaków albo do grupy "Koziołka Matołka" w przedszkolu? Po PiS-ie już się niczego nie spodziewam, skok na kasę do ich drugie imię, chapną cokolwiek na stole się pojawi, ale wy? Tacy uczeni, tacy prawi, tacy mądrzy, tacy szlachetni, z taką pogardą wobec tego kaczora pałacie, a jak przyjdzie do forsy, to się niczym od niego nie różnicie.

Durczok zwraca uwagę opozycji, że w czasie kiedy oni pomagają PiS-owi przepchnąć ustawę dot. podwyżek, to w tym samym momencie dzieje się dużo poważniejsza rzecz.

- Głupi i ślepi jesteście, bo razem z nimi podpalacie kocioł z benzyną, giniecie w płomieniach a Jarosław w tym czasie w cieniu, cichutko, pichci ustawę skandal, kuriozum, potwora prawnego, który zapewni bezkarność macherom w stylu Szumowskiego albo Sasina.

         Popierasz DURCZOKA - kciuk w górę!


+ 575
- 8

Polub Polityczek.pl