68402279_936526450025751_7829290605363593216_n.jpg

Poseł Maciej Gdula (Lewica) pojawił się w dzisiejszym programie "Ława polityków" (TVN24).

Nadal wielkie emocje zbudza decyzja polityków o przyznaniu sobie wyższych wynagrodzeń. Politycy opozycji mają wiele trudności, aby wytłumaczyć swoją postawę w czasie piątkowego głosowania w Sejmie. Zachowanie posłów KO nie jest akceptowane przez wielu zwolenników opozycji, odcinają się od niego także niektórzy politycy związani ze środowiskiem antyrządowym. 

- Regulacje są potrzebne, ale czas i forma fatalne. Ja na pewno za ustawą w tej formie nie zagłosuję. Jeszcze nie wiem, czy: nie wezmę udziału w głosowaniu, wstrzymam się od głosu czy zagłosuję przeciw - wypowiada się senator Wadim Tyszkiewicz (niezależny).

- Mogę poprzeć ustawę dającą podwyżki najwyższym urzędnikom, w tym posłom, pod warunkiem, że dzięki temu urzędnicy obozu władzy przestaną okradać państwo tworząc mafijne struktury, jak jest w sprawie zakupu maseczek, respiratorów, budowy Dwóch Wież czy afery SKOK-ów. To jak, robimy deal? - komentowała przed głosowaniem posłanka Klaudia Jachira (KO, zagłosowała przeciwko podwyżkom).

Na antenie TVN24 pojawił się dzisiaj poseł Lewicy Maciej Gdula. Polityk bronił wprowadzonych podwyżek.

- Polakom rosło przez 5 lat a posłom spadało - oświadczył Gdula.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalsepdlpedlepdeeeee.png

- Wypowiedź Macieja Gduli jest tak bezczelna! I trudno nie mieć wrażenia, że w pełni świadoma. Przecież - oddając tok myślenia posła - do wyborów trzy lata, frajerzy zwani w ich przededniu wyborcami zapomną - komentuje dziennikarka Estera Flieger,ngo.pl.

              Popierasz GDULĘ - kciuk w górę!


+ 3
- 586

Polub Polityczek.pl