40256353772_b7e47334d0_c.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński wypowiedział się na temat środowiska mniejszości seksualnych.

Kilka dni temu Brudziński skierował się do społeczności LGBT.

- Hej lewaki, zarówno te 50+ wychowane w kulcie ORMO i miłości do ZSRR, jak i ich dzieci i wnukowie (...) módlcie się, żeby waszymi występkami zawsze zajmowała się polska policja - napisał Brudziński w mediach społecznościowych po zajściach na warszawskich ulicach.

Po krytyce, jaka spadła na polityka PiS ten postanowił jeszcze mocniej zdenerwować środowiska lewicowe.

- Lewactwo zawyło. Powtórzę, módlcie się, aby waszymi występkami zawsze zajmowała się polska policja. Gdyby ktokolwiek z was zechciał powiesić flagę LGBT na meczecie lub synagodze w Paryżu, Brukseli, Londynie, zapewniam was, że szybko zatęsknilibyście za „pisowskim reżimem”.

- „Módlcie” się do Marksa i Engelsa i Sorosa aby zawsze taka była (polska policja - red.) - dodał europoseł.

Dzisiaj Brudziński umieścił wpis na Twitterze, w którym ocenia, że społeczność LGBT ma za zadanie rozwalenie obecnej władzy.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalsdpecflpfffff.png

- Człowieku, czy nie widzisz, że w tym zadęciu brniesz w coraz bardziej prostackie, w coraz bardziej grafomańskie idiotyzmy, nawet nie są śmieszne. Czy musisz w każdym wpisie udowadniać, że jesteś trywialnym grafomanem. Trzymaj przykrą przypadłość dla siebie - odpowiedział publicysta Waldemar Kuczyński.

- Panie ministrze. Sami odpaliliście LGBT. Gdyby nie wasza propaganda straszenia Polaków seksualizacją dzieci, mówienie ze LGBT to nie ludzie - to nie było by problemu. To straszenie pozwoliło na zmobilizowanie części elektoratu i pomogło wygrać wybory. Teraz „Daremne żale” - zareagował dziennikarz Jacek Czarnecki, Radio Zet.

      Popierasz Brudzińskiego - kciuk w górę!


+ 11
- 1385

Polub Polityczek.pl