aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadjidideidedeeeedd.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwoci Patryk Jaki zabrał głos na temat aresztowanej aktywistki LGBT Margot.

Jaki mówi o tęczowej fladze na figurze Jezusa. Polityk krytykuje działaczy LGBT.

- Figura Jezusa jest dla milionów ludzi w Polsce symbolem nadziei w trudnych chwilach. Wspólnoty, którą tworzą ze swoimi przodkami od wielu lat. To ona dawała siłę Polakom w najtrudniejszych chwilach: obozów, łagrów, prześladowań. Masowych morderstw tylko za to, że byli Polakami. Z nią łączą się też wartości, które niosą osoby z fundacji Prolife. Profanowanie świętych symboli wraz z brutalnym atakiem fizycznym za poglądy musi się spotkać ze stanowczą reakcją państwa. Wszyscy, którzy bronią tego bandytę, sami wystawiają sobie świadectwo. Elita 3 RP. Wstyd! - komentuje europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

Polityk obozu rządzącego porównuje zdarzenie z Margot z sytuacją, którą polityk - jak deklaruje - obserwuje na zachodzie europy.

- Bandyta profanuje święte dla milionów Polaków symbole, potem niszczy mienie i atakuje fizycznie chłopaka. Po decyzji sądu krzyczy "J*.* pały i sąd cały". W jego obronie staje Trzaskowski, posłowie, komisarz UE, media 3 RP bo jest aktywistą LGBT i udaje kobietę. Tak wygląda każdy dzień na Zachodzie. To wojna cywilizacji, o której mówiłem. Neomarksizm niszczący wolność. I żadna poprawność polityczna i personalne ataki mediów nie zmuszą mnie w tej sprawie do milczenia.

Europoseł umieścił wpis w mediach społecznościowych, w którym pisze;

- Michał Sz. to nie żadna kobieta. To mężczyzna i bandyta (...) Warto być po naszej stronie. Stronie wolności i zdrowego rozsądku.

- Pana nikt nie zatrudnił, więc kto ma pana wyrzucać z pracy? Co najwyżej za kilka lat wyborcy panu podziękują i odejdzie pan w polityczny niebyt - odpowiedział Wojciech Karpieszuk, dziennikarz "Gazety Wyborczej".

Internauci do Jakiego:

"To może Pan spróbować napisać odwrotnie, a szybko się przekonamy jak bardzo tolerancyjna, wolnościowa i zdroworozsądkowa jest pańska partia, oraz jej wyznawcy. Wtedy też będzie można napisać coś o poprawności politycznej".

"PiS to przypadek akurat szczególny, tu się zgadzam.
By zostać wyrzuconym, to chyba trzeba samego Prezesa skrytykować, bo za:
- kłamstwa
- rozkradanie
pieniędzy publicznych
- lub
ich marnowanie
- szerzenie
homofobii i antysemityzmu

--> nie ma się w zwyczaju reagować w partii-matce".

"Być po pana stronie jest łatwo, można bez konsekwencji obrażać ludzi, trudniej jest stać po stronie krzywdzonych mniejszości, zaszczytów się nie ma a jeszcze policja poddusi. Jak ktoś chce płynąć z prądem jak ... to strona pana Jakiego zaprasza".

"Nie warto, bo trudno by było później spojrzeć w lustro i w oczy dzieci i wnuków".

         Popierasz JAKIEGO - kciuk w górę!


+ 14
- 1040

Polub Polityczek.pl