jacekwrona-yt-telrep.jpg

Były komisarz policji Jacek Wrona prosi internautów o pomoc. Sprawa ma dotyczyć ochrony jego rodziny.

"W związku z hektolitrami hejtu, który rozlał się na mnie i moją rodzinę oraz setkami gróźb ze strony lewactwa pod moim i ich adresem, zmuszony jestem stworzyć system ochrony techniczno - elektronicznej dla mojej żony i dzieci (ja sobie dam radę)! Dlatego proszę o wpłaty na ten cel, gdyż kwota ta jest poza moim zasięgiem, a bezpieczeństwo rodziny jest priorytetem! Dzięki bardzo za pomoc!!" - napisał Wrona w opisie swojej zbiórki.

Kilka dni temu po tym, jak została aresztowana Margot (działaczka LGBT), Wrona napisał w mediach społecznościowych:

- "Mam nadzieję, że wdzięki pani Margot zostaną docenione przez współosadzonych".

Poza internautami, którzy skrytykowali byłego policjanta na wpis zareagował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.

- Komisarz Jacek Wrona publicznie przy pomocy portalu społecznościowego nawoływał do gwałtu na zatrzymanej Margot. Nasz Ośrodek przygotuje zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa oraz wniosek o usunięcie Wrony z listy biegłych sądowych. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by doprowadzić do postawienia przed sądem i skazania komisarza Wrony. Słowa tego policjanta dowodzą tego, że organy ścigania doskonale zdają sobie sprawę, że w zakładach karnych i aresztach dochodzi do gwałtów na osadzonych tam osobach. Wygląda na to, że dzieje się to za przyzwoleniem policji i że polskie władze tolerują tę przemoc, stosując ją jako formę represji i znęcania się nad więźniami politycznymi - czytamy na profilu OMZRiK.

Dzisiaj wrona skarży się na hejt i prosi internautów o pomoc.

Internauci do Wrony:

"Nie napinaj się tak bardzo, bo ci gumka od majtek pęknie".

"Mam za sobą 20 lat służby. Absolutny brak honoru i bezczelność, by najpierw na kogoś szczekać, a jak słusznie zrobił się smród, to żebrać od ludzi o jakieś pieniądze".

"Żenada w czystej postaci. Zbierać na ochronę rodziny po tym, jak samemu naraża się ją na niebezpieczeństwo swoim zachowaniem w sieci".

"Wyjątkowo podły typ, strach pomyśleć, że byłeś policjantem".

          Popierasz WRONĘ - kciuk w górę!


+ 35
- 5296

Polub Polityczek.pl