aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskdfkogtotgktggggg.png

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek postanowiła wypowiedzieć się na temat osób transseksualnych.

Nie cichną komentarze w związku z aresztowaniem na dwa miesiące aktywistki LGBT Margot. Od kilku dni opinia publiczna skupia się na komentowaniu wydarzeń w stolicy - aktywiści LGBT zostali brutalnie potraktowani przez policję za protestowanie przeciwko zatrzymaniu Margot oraz wieszanie tęczowych flag na pomnikach.

Europosłanka Beata Mazurek skrytykowała polityków biorących udział w protestach i broniących społeczności LGBT.

- Obrona chuligana oraz próba kolejnej profanacji figury Chrystusa, wyraźnie pokazują ich oblicze oraz intencje. Ideologia groźna dla państwa i obywateli. Kompromitacja KO-SLD - skomentowała Mazurek.

Polityczka PiS-u umieściła także wpis w mediach społecznościowych odnoszący się do sprawy emerytur.

- Bardzo "poważny" problem dla ZUS-u - zaczyna swój post europosłanka.

- Skoro jest pani w europarlamencie to zachęcam do zapoznania się z wyrokami Trybunału Sprawiedliwości UE w podobnych sprawach. Wiedza nie boli. Szczególnie ta podstawowa - odpowiedział poseł Krzysztof Śmiszek (Lewica).

Mazurek odpowiedzieli także internauci:

"Zamilcz prostaczko. Wstyd, że reprezentujesz mój kraj w UE".

"Proszę złożyć mandat i usunąć konto. Postępuje pani wbrew kodeksowi etyki europosła, a Twitter nie akceptuje homofobii".

"Pan Józef, jeśli dojdzie do takiego wniosku, to nie „stanie się” kobietą od razu. Na temat trans płciowości nic nie wiesz, ignorantko, ale rzucać głupimi tekstami potrafisz. Wiesz, ile w Polsce trwa prawnie cały proces? Pan Józef zdąży umrzeć".

"Kobieto, rada dla ciebie: zajmij się jakąś pracą, najlepiej w ogródku, bo tutaj tylko się ośmieszasz. Pamiętaj, tweety nie giną, a karma wraca".

           Popierasz MAZUREK - kciuk w górę!


+ 74
- 3574

Polub Polityczek.pl