aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskdofko4kfoffrr.png

Ksiądz Janusz Chyła, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach zaapelował za pośrednictwem mediów społecznościowych do rodziców.

Chyła nie tak dawno atakował środowisko mniejszości seksualnych.

- Sprzeciwiliśmy się ideologii komunistycznej, a następnie nazistowskiej. Obecna nasza misja to sprzeciw wobec ideologii LGBT. Chyba już taką rolę mamy w Europie i świecie - deklarował proboszcz z Chojnic.

Duchowny jest także słynny ze swojej teorii na temat osób, które nie chodzą do spowiedzi.

- Im krótsze kolejki do konfesjonałów, tym dłuższe do gabinetów psychoterapeutycznych. Sumienia nie można do końca zagłuszyć.

Dzisiaj ksiądz zwrócił się za pośrednictwem Twittera do rodziców. Post dotyczy wychowywania dzieci i tego, co może czekać rodziców, jeżeli zlekceważą radę kapłana.

"Rodzice, jeśli się nie obudzicie i nie zaczniecie kształtować u dzieci szacunku dla ludzkiego życia oraz zdrowej, normalnej rodziny, to na starość #DyktaturaRelatywizmu wróci do Was w postaci eutanazji" - czytamy na profilu proboszcza.

Internauci do księdza:

"Nie wiadomo co dla księdza oznacza normalna rodzina, czy również taka, że mężczyzna prowadzi podwójne życie albo znęca się na swoimi dziećmi i nie ma możliwości rozwodu. Takie sytuację też jest brane pod uwagę? Jeżeli ksiądz ma odpowiednie dane statystyczne proszę się podzielić".

"Nie ma przymusowej eutanazji. Nigdzie. Ksiądz kłamie. Manipuluje ludźmi, wykorzystuje brak ich wiedzy o faktach. Ksiądz jest przykładem tego, że kościół wykorzystuje wiernych dla własnych korzyści".

"Jako katoliczką domagam się, żeby kościół się obudził i zaczął szanować wiernych i nie udzielał rozwodów kościelnych i ponownego ślubu takim ludziom jak Jacek Kurski".

"Szanowni Księża, jeśli się nie obudzicie i nadal będziecie ukrywać to, co powinno być ukarane, zajmować się polityką (nie jako prywatne osoby, ale z ambony) to na starość będziecie mówić do pustych ławek w Kościele".

           Popierasz KSIĘDZA - kciuk w górę!


+ 95
- 3518

Polub Polityczek.pl