aaaaaaaaaaaaaaaaaakcorfotgkogktggggttttttff.jpg

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Robert Telus wypowiedział się na temat prezydenta Andrzeja Dudy.

Wczoraj odbyło się w Sejmie zaprzysiężenie Dudy na drugą kadencję. Nie obyło się bez kontrowersji. Lwia część polityków Koalicji Obywatelskiej nie zjawiła się na uroczystości w związku z kontrowersjami dotyczącymi przebiegu wyborów, a głównym elementem pojawiającym się w światowych mediach z wczorajszego dnia jest manifest posłanek lewicy. Polityczki ubrane w odzież w kolorach tęczy zaprotestowały przeciwko nagonce obozu rządzącego, prezydenta Dudy na społeczność LGBT.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości został zapytany na antenie TVP o prezydenta Andrzeja Dudę.

- Przejdzie do historii jako ten człowiek, który próbował wyciągać rękę do wszystkich Polaków. Przejdzie do historii że jest to prezydent który przedstawia inną wizję Polski; silnej, dumnej, niepodległej, suwerennej. To jest ten prezydent dla wszystkich Polaków. Symboliczne dla Andrzeja Dudy jest też jedna rzecz - on przez całą kadencję spotykał się z ludźmi, przez całą kampanię spotykał się z ludźmi i dziś powiedział bardzo symboliczne słowa - drzwi w Pałacu Prezydenckim są otwarte dla wszystkich, i to pokazuje, że jest to wielki człowiek - komentował Telus.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskoedkrofkrofkrofrfffffrr.png

Totalnie odmienne zdanie na temat Dudy ma poseł Krzysztof Śmiszek (Lewica).

- Ta kampania wyborcza była kampanią nierówną. Prezydent miał za sobą media publiczne oraz rząd Mateusza Morawieckiego.

- Zamanifestowaliśmy na posiedzeniu, solidarność z tymi, na plecach których prezydent Andrzej Duda wszedł do Pałacu Prezydenckiego. Na szczuciu, na którym pan prezydent wygrał wybory. Prezydent Andrzej Duda przyczynił się do tej obecnej nagonki, którą mamy w Polsce i te głębokie rany będziemy leczyć nie tygodniami czy miesiącami, tylko latami. Dzisiaj symbolem początku prezydentury są kolejne pobicia i kolejne mowy nienawiści - mówił poseł lewicy na antenie Polsat News.

            Popierasz TELUSA - kciuk w górę!


+ 5
- 932

Polub Polityczek.pl