aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskdeokokfofkorfkrfkrfrofrfrfrfffff.jpg

Prof. Kazimierz Kik (politolog) gościł dzisiaj na antenie Polskiego Radia. Uczony komentował dzisiejsze zaprzysiężenie Andrzeja Dudy.

Przemówienie Dudy. Przemówienie Andrzeja Dudy odzwierciedla dotychczasowe działania i poglądy prezydenta. Skoncentrował się na 5 głównych filarach swojej prezydentury. Pierwszy z nich to rodzina i jej ochrona.

Opozycja. To, co pokazała dziś w Sejmie część opozycji, to przykład politycznego chuligaństwa. Uroczystość zaprzysiężenia Prezydenta RP to nie czas na polityczne rozróby. Osoby takie jak Klaudia Jachira kolejny raz pokazały, że są niezwykle niskiej próby.

Konstytucja. Oburzające były prowokacyjne zachowania posłów, którzy podnosiła do góry konstytucję. To tak, jakby pokazali prezydentowi środkowy palec.

Konfederacja. Posłowie Konfederacji to zwolennicy gestów Gowina. Głosuję za, ale bez radości. Siedzieli i byli znudzeni tym, co się dzieje. Ich obecność była niepotrzebna. Samą swoją postawą pokazali dezaprobatę wobec tego, co mówił prezydent Andrzej Duda.

Kwaśniewski. Najbardziej pozytywnym bohaterem dzisiejszego dnia był Aleksander Kwaśniewski, który jako jedyny z byłych prezydentów pokazał klasę, przyszedł, zachował się godnie i siedział w pierwszym rzędzie na balkonie. Inni powinni brać z niego przykład.

- Nic śmieszniejszego dziś nic nie przeczytacie - komentuje wypowiedź Kika poseł Krzysztof Śmiszek (Lewica).

Internauci o Kiku:

"Coś jest nie halo z tymi tytułami profesorskimi w kraju. Jak tak dalej pójdzie, "profesor" będzie słowem skompromitowanym i będziemy musieli poszukać nowego określenia".

"Mam w swojej szkolnej bibliotece wiele egzemplarzy konstytucji. Będę musiał je kryć przed uczniami, bo obsceniczne i wulgarne są".
"Czyli Duda przysięgał na środkowy palec".

"Czy jakiś jełop chce powiedzieć, że KONSTYTUCJA znieważa anżeja?".

           Popierasz KIKA - kciuk w górę!


+ 10
- 1128

Polub Polityczek.pl