aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaskvotykuoykrftgggggg.jpg

Kontrowersyjny proboszcz parafii w Piłce Daniel Wachowiak odniósł się do zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na drugą prezydencką kadencję.

Wachowiak do niedawna miał zakaz wypowiadania się w mediach społecznościowych po tym, jak sprzeciwił się publicznie pochówkowi abp Juliusza Paetza w katedrze poznańskiej. Zakaz został nałożony przez abp Stanisława Gądeckiego.

Najgorszy okres w swojej zawodowej karierze Wachowiak ma już jednak za sobą i znowu może w pełni korzystać z uroków mediów społecznościowych.

Prezydent Andrzej Duda został dzisiaj zaprzysiężony na urząd Prezydenta Polski. Wachowiak należy do jego zwolenników i postanowił dać temu wyraz za pośrednictwem Twittera.

- Niech BÓG błogosławi Prezydenta Andrzeja Dudę - napisał proboszcz.

Duchowny złożył także wyrazy podziękowania prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

- Błogosławi ksiądz krzywoprzysięzcę, wielokrotnego gwałciciela Konstytucji, złodzieja władzy, której mu wyborcy nie dali, służalczego pomagiera Kaczyńskiego w niszczeniu państwa prawa. Fakt, pasuje jak ulał do dzisiejszego kościoła w Polsce - odpowiedział publicysta Waldemar Kuczyński.

Do proboszcza zwrócili się internauci:

"Jak Ksiądz ocenia przysięganie na Konstytucję zwieńczone słowami „tak mi dopomóż Bóg” i następnie świadome łamanie Konstytucji, a więc i samej przysięgi?".

"Robi ksiądz dobrą robotę, dzięki takim ludziom kościoły szybciej opustoszeją i zostaną przy was tylko pisowscy fanatycy . Proszę nie ustawać w trudzie".

"Niech Bóg weźmie w opiekę siostry zakonne, za udział w głosowaniu w 100 procentach".

"Widzę, że idea „Księży Patriotów” nadal żywa wśród sekretarzy parafialnych komitetów partyjnych".

      Popierasz WACHOWIAKA - kciuk w górę!


+ 4
- 537

Polub Polityczek.pl