20181126_PB3.jpg

Wiceminster Obrony Narodowej w rządzie PiS arcin Ociepa gościł dzisiaj na antenie radia RMF. Polityk odnosił się do bieżących tematów politycznych.

Zaprzysiężenie Andrzeja Dudy. Jeśli taka będzie rekomendacja GIS, przyjdę na zaprzysiężenie PAD w maseczce.

Żołnierze USA w Polsce. Na pewno nie będzie tajemnicą, na jakich warunkach żołnierze amerykańscy będą na polskiej ziemi. Nie wiem, jakie będą ostatecznie zapisy w umowie.

Obchody na Westerplatte. Samorząd nie może być gospodarzem uroczystości o charakterze państwowym. : Rząd chce wziąć odpowiedzialność za obchody rocznicy II .

Tęczowe flagi na pomnikach. Za takie działania nie powinno być grzywny, a przynajmniej jeden dzień więzienia.

Wiceministrowi odpowiadają internauci:

"A wy w tej Zjednoczonej Patologii cały czas straszycie religijnymi fanatykami. Kiedy już od lat ich tutaj mamy. To wy".

"I wysłać na obóz reedukacyjny, w ramach nowej rewolucji kulturalnej. Was już całkiem porąbało".

"Jakiego znów "aresztu"?! Proszę nie wprowadzać w błąd. W Polsce areszt "ordynuje" jedynie sąd!".

"Marcina Ociepę policja też powinna zamknąć, bo obraża zdrowy rozsądek".

***

Warszawska policja wydała dzisiaj kolejny komunikat w związku ze zdarzeniem dotyczącym umieszczenia tęczowej flagi na figurze Jezusa.

- Stołeczni policjanci kontynuują sprawę związaną z obrazą uczuć religijnych i znieważeniem warszawskich pomników w tym pomnika Chrystusa przy Bazylice Świętego Krzyża. Do sprawy zatrzymano trzecią osobę. Dzisiaj planowane są dalsze czynności.

- Problemem jest sytuacja, w której państwo, oficjalnie zobowiązane do zachowywania neutralności w sprawach światopoglądowych, stawia się w roli arbitra decydującego o tym, jakie symbole, wartości i światopoglądy zasługują na ochronę prawną, a jakie nie - komentuje Stowarzyszenie Libertariańskie. 

           Popierasz OCIEPĘ - kciuk w górę


+ 6
- 634

Polub Polityczek.pl