EeV6lLGWkAALeon.jpg

Redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis wypowiedział się na temat bieżących tematów politycznych.

Minister zdrowia. Szumowski rozważa podobno odejście z rządu. Od wielu tygodni powinien już nie mieć takiej możliwości i spokojnie oddawać się wspomnieniom o pracy w rządzie.

Tęczowa flaga na figurze Jezusa. Wieszanie tęczowych flag na różnych pomnikach to zły pomysł. Słusznej walki o swe prawa i szacunek dla siebie lepiej nie zaczynać od manifestacji braku szacunku dla uczuć i odczuć innych.

Wzrost zachorowań na COVID 19. To jak z „ustępującą” pandemią, Panie premierze? Może to Pan powinien ustąpić? Bronię pana Morawieckiego. Dlaczego jego rząd miałby sobie poradzić z wirusem lepiej niż z każdym innym problemem?

Akt oskarżenia dotyczący organizacji finału WOŚP. Tego się można było spodziewać. Według PiS, Ziobry i prokuratury, za śmierć Adamowicza winę ponoszą nie PiS, TVP i zabójca, ale jacyś ludzie z WOŚP.

Powstanie Warszawskie. Chwała Bohaterom. Hańba tym, którzy wysłali na śmierć nieuzbrojone dzieci, wiedząc, że z miłości do ojczyzny i nienawiści do wroga, który przez lata zabijał i upokarzał, pójdą w bój. Pamięć o prawie dwustu tysiącach zabitych cywilów. Wspomnienie o zamordowanym mieście.

             Popierasz LISA - kciuk w górę!

+ 665
- 16

Polub Polityczek.pl