z25425292QPaulina-Mlynarska.jpg

Paulina Młynarska wypowiedziała się na temat sytuacji politycznej w Polsce. Dziennikarka zachęca osoby LGBT, jak i te szanujące mniejszości seksualne do wyjazdu z Polski.

Nie cichną komentarze po wczorajszych obchodach rocznicy Powstania Warszawskiego w stolicy. Kolejna data historyczna została zawłaszczona przez środowisko nacjonalistyczne, a same obchody, przemarsz, można podsumować jako jeden wielki wrzask przeciwko społeczności LGBT. Spalona została m.in. tęczowa flaga, a policja weszła do mieszkania na Krakowskim Przedmieściu, gdzie wisiała na balkonie flaga w kolorach tęczy.

- Czy wczorajszy przemarsz był uczczeniem Powstania, czy występem jurnych heteryków przeciw LGTB? Po co w Warszawie policja ściągała flagi wolności i to z prywatnych mieszkań? - pyta pisarka Manuela Gretkowska.

Do wydarzeń odniosła się także Paulina Młynarska. Dziennikarka namawia ludzi do wyjazdu z Polski.

- Przyjaciele, zwłaszcza młodzi LGBTQ+! Każdego dnia myślę o Was. Jeżeli to tylko możliwe, uczcie się języków, aplikujcie do pracy, do szkoły, piszcie do fundacji i innych organizacji pomagających w starcie za granicą i rozważcie wyjazd z Polski. Polska jest jak toksyczna totalnie dysfunkcjonalna rodzina, zarządzana przez niepoczytalnego, niezrównoważonego dziada, który terroryzuje i napuszcza na siebie jej członków. Wam wyznaczył rolę kozła ofiarnego, życie w traumie, zmarnowanie życia - pisze Młynarka na swoim profilu społecznościowym krytykując lidera zjednoczonej prawicy Jarosława Kaczyńskiego.

Dziennikarka apeluje, aby szukać miejsca do życia takiego które jest "normalne".

- Póki Polska jest w UE, póki łatwo o papiery pobytowe ( co może się zmienić zupełnie nieoczekiwanie) szukajcie sposobu, by znaleźć się tam, gdzie będziecie żyć normalnie. Bez nagonki, strachu i wstydu. Gdzie za Wasze podatki, chronić się będzie Wasze bezpieczeństwo. Gdzie nie sięga władza polskiego zapijaczonego, zakłamanego, agresywnego dziada, nieszczęsnej ofiary wielowiekowej przemocy, wiecznie szukającej słabszego, żeby go skopać z swoje krzywdy. Nie pomożecie mu. Szkoda Waszego życia. Świat jest wielki i pełen fajnych ludzi, którzy przyjmą Was z otwartymi ramionami, pomogą wyleczyć PTSD i będą wspierać. Trzymam za Was mocno kciuki cokolwiek zdecydujcie.

        Popierasz MŁYNARSKĄ - kciuk w górę!


+ 2141
- 71

Polub Polityczek.pl