32037531124_a9a55d64bb_c.jpg

Była minister edukacji Anna Zalewska przed zbliżającym się nowym rokiem szkolnym zwróciła się do rodziców uczniów.

Nie jest jeszcze jasny powrót uczniów do szkół. Nie wiadomo czy nadal będą uczyć się zdalnie przez trwającą pandemię koronawirusa, czy być może zostaną opracowane zasady powrotu do placówek.

- Chcemy, aby uczniowie od września wrócili do tradycyjnej nauki w szkołach. Pracujemy nad przepisami, które zagwarantują bezpieczeństwo uczniów po powrocie do szkół - oświadczył minister Dariusz Piontkowski.

Spory wzrost zachorowań może jednak pokrzyżować plany rządzących. Dodatkowym minusem jest, że w wielu placówkach jest bardziej tłoczno na korytarzach po tym, jak zdecydowano o likwidacji gimnazjów. Nikt bowiem z polityków PiS-u nie przewidział, że w szkołach będzie potrzebne zachowywanie odstępów w związku z pandemią.

Na miesiąc przed startem nowego roku szkolnego do rodziców zwróciła się była minister edukacji a obecnie europosłanka Anna Zalewska. Polityczka zwraca uwagę rodzicom, aby sprawdzali, czy w szkołach jest mydło i ciepła woda.

- W Pani przypadku mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Proszę szkolić angielski za grube euro, a polską edukację zostawić w spokoju. Za dużo już przez Panią ucierpiała - odpowiedział poseł Michał Szczerba.

Internauci do Zalewskiej:

"Pamiętamy. Zwłaszcza to, kto wprowadził taki burdel do szkolnictwa".

"... nie rozmydli pani swojej odpowiedzialności za katastrofalną deformę edukacji".

"Zniszczyli gimnazja, które już zaczynały mieć tradycję identyfikowanie się z e szkołą tak jak w rozwiniętych krajach. Zalewska (nie wierzę w jej autorstwo) zniszczyła polskie szkolnictwo. Od tego, jak się będą uczyły nastolatki zależy, kto będzie w stanie spełnić się na uczelniach".

"No tak, najlepiej wszystko zwalać na samorządy, bo przecież w każdym budynku urzędu są takie maszynki do robienia pieniędzy... Wasza bezczelność i hipokryzja jest porażająca".

         Popierasz ZALEWSKĄ - kciuk w górę!


+ 3
- 816

Polub Polityczek.pl