aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakofkrofkrofroffffeeeee.jpg

Do ostrej wymiany zdań doszło w mediach społecznościowych między dziennikarzem Kamilem Durczokiem a europosłem Prawa i Sprawiedliwości Dominikiem Tarczyńskim.

Durczokowi nie spodobało się, że na antenie TVN24 można było zobaczyć relację z sejmowej Komisji Obrony Narodowej, na której posłowie wysłuchiwali informacji dot. działalności podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza.

- Czy ktoś mógłby mi objaśnić, dlaczego TVN 24 serwuje od wczoraj przedstawienie z domu wariatów? Macierewicz zamienił sejm w wariatkowo a prawdy o Smoleńsku serwuje niedoszły egzorcysta Dominik Tarczyński. Tylko Macieja Laska żal, bo się użera z dyletantami - skomentował Durczok.

Na te słowa nie pozostał obojętny europoseł Dominik Tarczyński.

"Panie Durczok, nie pij tyle bo już nawet szpilki w męskim rozmiarze nie pomogą na te Pana omamy. Jest Pan gwiazdą. Upadłą gwiazdą telewizji ale tylko w popularnych kreskówkach jak Blok Ekipa, a nie autorytetem" - napisał Tarczyński w kierunku Durczoka.

Były dziennikarz TVN-u również nie zamierzał gryźć się w język.

- W tragicznie rekordowym dniu pandemii mogę śmiało stwierdzić: PiS i Pan macie rację. Wypłaszcza się. Na razie pański mózg, ale od czegoś trzeba zacząć - skwitował Durczok.

        Popierasz DURCZOKA - kciuk w górę!

+ 2745
- 24

Polub Polityczek.pl