aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapdeftgktgktgktgkgtrfrffrrfff.jpg

Senator Prawa i Sprawiedliwości Stanisław Karczewski skrytykował żonę prezydenta Warszawy Małgorzatę Trzaskowską.

Sprawa dotyczy spotkania, do jakiego ma dojść w Pałacu Prezydenckim w najbliższym czasie. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ma się spotkać z prezydentem Andrzejem Dudą.

Małgorzata Trzaskowska została zapytana w czasie wywiadu dla Wirtualnej Polski czy także pojawi się w Pałacu Prezydenckim. Żona Trzaskowskiego postawiła warunek.

- Dlaczego nie miałabym się spotkać z Agatą Dudą? Jeżeli tylko wykaże się jakąś widoczną aktywnością na rzecz kobiet, zwłaszcza na polu edukacji, to na pewno będę gotowa do rozmowy. Dla kobiet w Polsce ważne są konkrety.

- Absolutnie jestem gotowa na spotkanie i rozmowy z każdym. W kampanii żałowałam, że nie starczyło czasu, żeby pojechać w regiony, gdzie najwięcej mieszkańców głosowało na obecnego prezydenta. Na Podkarpacie, Podlasie. Chciałabym spotykać się z kobietami, które mają inne poglądy, inne zdanie na wiele aktualnych teraz tematów i rozmawiać z nimi - dodała Trzaskowska.

Słowa Trzaskowskiej nie spodobały się wicemarszałkowi Senatu Stanisławowi Karczewskiemu, który postanowił na swoim profilu odpowiedzieć na nie.

"Kupa bufonady" - pisze Karczewski o Małgorzacie Trzaskowskiej.

Internauci do Karczewskiego:

"Autoprezentacja. Stachu! Szanuję!".

"Staszek, ty mówisz o bufonadzie... (śmiech)".

"Każdy przyzwoity człowiek powinien unikać kontaktów z człowiekiem, który notorycznie łamie Konstytucję, to nie jest kwestia opinii, tylko faktów i odpowiedzialności za dobro wspólne, pan tymczasem rozdaje epitety, których nie potrafi uzasadnić, to niegodne lekarza".

"Niech się w końcu zachowa jak Pierwsza Dama, a nie jak nieużyteczna niemowa".

   Szanujesz KARCZEWSKIEGO - kciuk w górę!


+ 101
- 6826

Polub Polityczek.pl