49433951567_fb50945158_c_4.jpg

Wicepremier Jacek Sasin wypowiedział się na temat opozycji w kontekście nieodbytych majowych wyborów prezydenckich.

Sasin był jednym z odpowiedzialnych za wybory prezydenckie, które miały się odbyć w maju. Zlecono druk kart wyborczych, zakupiono m.in. worki, do których miały trafiać głosy wyborców. Miliony wydane na wybory okazały się pieniędzmi wyrzuconymi w błoto.

"Porozumienie" Jarosława Gowina zmusiło obóz Prawa i Sprawiedliwości do wycofania się z planowanych wyborów w maju. Wybory zostały przeniesione na czerwiec.

Wydrukowane karty wyborcze mimo deklaracji polityków PiS, że zostaną wykorzystane w czasie wyborów czerwcowych, okazały się nie mieć potwierdzenia w rzeczywistości m.in. za sprawą zmiany kandydata w wyborach przez Koalicję Obywatelską.

Politycy opozycji deklarują, że prędzej czy później Sasin poniesie odpowiedzialność za straty, na jakie naraził państwo swoimi decyzjami.

Minister Aktywów Państwowych w rządzie PiS broni się i atakuje opozycję.

- Opozycja robi sobie żarty z logiki - pisze polityk w kontekście wyborów, które się nie odbyły.

- Bezmiar hipokryzji opozycji: najpierw blokują wybory majowe w Senacie. Potem mówią o zmarnowanych środkach. Następnie chcą ponownego przeprowadzenia wyborów bo ich kandydat Trzaskowski przegrał. Oczywiście teraz koszt nie gra roli. Ile można płacić za cwaniactwo POlityczne? - dodaje Sasin.

- A tych wyborów nie zablokował czasem Jarosław Gowin? I nic pana nie gryzie w sprawie pewnych podjętych bez podstawy prawnej działań? - odpowiedział dziennikarz Wojciech Szacki.

Internauci do Sasina:

"Ciekawe, czy wybory kopertowe w całej Polsce poszłyby tak sprawnie, jak te za granicą".

"Sasin, oddaj nasze 70 milionów, cwaniaku".

"Kłamiesz panie Sasin, bezczelnie! To wy odebraliście prawo do organizacji wyborów PKW! To wy nieudacznicy! Senat niczego nie blokował kłamco! Korzystał z konstytucyjnych terminów!".

          Popierasz SASINA - kciuk w górę!


+ 1
- 481

Polub Polityczek.pl