aaaaaaaaaaaaaaaskofkogkogkgkgtt.jpg

Do sieci trafił fragment nagrania ze spotkania posła Prawa i Sprawiedliwości Antoniego Macierewicza z wyborcami.

Macierewicz od wielu lat forsuje tezę, że katastrofa smoleńska nie jest jeszcze wyjaśniona. Twierdzenia o zamachu, spisku rządu PO z Rosjanami mają wielu zwolenników wśród wyborców obecnej władzy.

- Raport, wszystkie jego podstawowe wnioski i tezy były gotowe przed 10 kwietnia. Niedługo zostanie przedstawiony - mówił Macierewicz w czerwcu na antenie Radia Maryja i sugerował, że raport podkomisji smoleńskiej zostanie opublikowany po wyborach prezydenckich.

Wybory minęły (czekamy na rozpatrzenie protestów wyborczych przez Sąd Najwyższy) - a o raporcie cisza. Macierewicz w ostatnich dniach zajmował się potyczką sławną z amerykańską ambasador Georgette Mosbacher na temat telewizji TVN.

W mediach społecznościowych pojawił się materiał z byłym ministerem obrony narodowej w rządzie PiS. Macierewicz wypowiada się na temat "kłamstwa".

"Im kłamstwo jest bardziej sprzeczne z prawdą, tym bardziej jest skuteczniejsze" - deklaruje na filmie.

- Macierewicz twierdzi, że kłamstwo najbardziej skuteczne, to te całkowicie sprzeczne z faktami. Jego smoleńska praktyka, całkowicie potwierdza tę teorię - komentuje nagranie dziennikarz Jarosław Kurski "Gazeta Wyborcza".

- Wiceprezes PiS wyjaśnia metodę polityczną swej partii nie tylko ws. 'zamachu smoleńskiego' - wypowiada się europoseł Radosław Sikorski.

      Szanujesz MACIEREWICZA - kciuk w górę!


+ 8
- 1072

Polub Polityczek.pl