aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalefrflrfrkfr.jpg

Do sieci trafił fragment materiału portalu ostrowiczanie info. Reporter portalu zapytał napotkaną kobietę, na kogo odda głos w 2. turze wyborów prezydenckich.

Starsza kobieta wychwala Andrzeja Dudę i zarzuca ludziom brak kultury, niedocenienie tego, co zrobił dla nich obecny prezydent.

- Dba o ludzi, dba o dzieci, dba starych, dba o wszystkich, co się tylko daje. Ludzie są bez kultury nasze, nie umią docenić tego, co zrobił Duda dla nich.

- Dał pieniądze. Jeżeli komuś nie odpowiada rząd, niech zwróci pieniądze - zwraca się kobieta do przeciwników obecnej władzy.

Wyborczyni Dudy opowiada, że część swojego życia spędziła za granicą i tam jest gorzej, bo nikt nie daje pieniędzy.

- Tam pieniędzy nikt nie daje darmo, Tam nawet nikt panu nie pomoże, żeby dał panu 1 euro, jakby pan nie miał na chleb.

- Duda podniósł stopę życiową w Polsce, że pan sobie nie wyobraża - przekonuje kobieta na materiale.

Na nagranie zareagowali internauci:

"Argument, by nie brać socjalu, jeśli nie popiera się PiS mnie przekonał. Uważam, że rolnicy, którzy w większości głosują na antyunijny PiS i antyunijnego Dudę powinni zrezygnować z dopłat z UE".

"Właśnie o to chodzi, że moje pieniądze, które zarobiłem, zawłaszczył rząd i rozdaje je za darmo nierobom. A ja mam tylko szczątkowe. Nie chcę żadnych darowizn od rządu. Niech mi rząd odda to, co zarobiłem. Starczy mi do końca życia,i zostanie jeszcze sporo dla potomków".

"Jej, stopę życiową Duda może podniósł, ale za to moją - bardzo obniżył".

"Skoro ta pani mówi, że jak rząd mu nie odpowiada, to niech zwróci pieniądze. Że te "pieniądze" są i tak z naszych podatków, czyli wpłacamy i dostajemy to samo.... to możemy nie płacić podatków tak?".

"O inflacji babcia słyszała?".

"Ciemność, ciemność widzę!".

         Popierasz kobietę - kciuk w górę!


+ 92
- 4687

Polub Polityczek.pl