aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepledededkedeeed.jpg

Dziennikarz TVP Jarosław Olechowski zareagował na dzisiejszą kompromitację Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy.

Od samego rana głównym tematem w mediach jest rozmowa prezydenta Andrzeja Dudy z dwójką młodych rosyjskich YouTuberów, którzy postanowili odbyć rozmowę z polskim prezydentem.

Plan YouTuberów okazał się dziecinnie prosty; zadzwonić do kancelarii Prezydenta, podać się za ważnego światowego polityka i zacząć rozmawiać z Andrzejem Dudą. Plan został zrealizowany w pełni. Polskie władze zorientowały się dopiero, jak YouTuberzu sami zaczęli informować o wkręceniu polskiej głowy państwa.

Kancelaria Prezydenta nabiera wody w usta i deklaruje, że służby badają sprawę i pojawi się stosowane oświadczenie w odpowiednim czasie.

- Polska, nasza ojczyzna wstaje z kolan w specyficzny sposób. Żal, bo poważny kraj w Europie i na świecie staje pośmiewiskiem albo, co o wiele gorsze, otwartym polem do działania obcych służb - odnosi się do sprawy prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz.

Do zdarzenia postanowił się również odnieść Jarosław Olechowski. Dziennikarz TVP nie zaskakuje swoją opinią i chwali prezydenta Andrzeja Dudę.

- Tak się ogrywa GRU - pisze Olechowski na Twitterze.

- Ogrywa?? Ukraina będzie zachwycona. Proszę nie robić z siebie idioty. Wyszło źle, zrzucił winę na Ukraińców. Nie wiem więc, czy rosyjskie służby mogły dostać coś cenniejszego. W zasadzie mission is completed - zareagował dziennikarz Radosław Nawrot, "Gazeta Wyborcza".

Internauci do Olechowskiego:

"W Wiadomościach TVPiS pewnie podacie, że Duda podjął grę z obcym wywiadem i ją wygrał. A nieee, zaraz.. Przecież to totalna kompromitacja prezydenta, jego ludzi i służb. Nawet nie piśniecie o tym blamażu o 19:30".

"Taaaa, na mieście mówią, że jeszcze lepszy wywiad był z Elvisem".

"Zadzwonię jutro jako Królowa Elżbieta II obgadamy temat Polexit (śmiech)".

"Panie Jarku, już po wyborach, można trochę przystopować!".

     Popierasz OLECHOWSKIEGO - kciuk w górę!


+ 9
- 855

Polub Polityczek.pl