aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaplepdedeeddddeeeeeeeddd.jpg

Pułkownik Adam Mazguła wypowiedział się po oficjalnych wynikach wyborów prezydenckich.

51,03 proc. dla kandydata PiS Andrzeja Dudy i 48,97 dla prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Takie są oficjalne wyniki niedzielnej 2. tury wyborów prezydenckich. Frekwencja wyniosła 68,18 proc.

O tych wyborach będziemy jednak mówić jeszcze przez dłuższy czas aż do momentu wypowiedzenia się o nich Sądu Najwyższego. Istnieje prawdopodobieństwo - małe - że wybory zostaną unieważnione za sprawą m.in. utrudnień, jakie mieli Polacy za granicą, aby oddać głos w wyborach.

- Prezydent jest wybierany w wyborach powszechnych, ale wielu Polakom głosującym za granicą odebrano prawo wyboru. Nieczynna strona ewybory MSZ, nie dotarły na czas pakiety, uniemożliwiono bezpośrednie przekazanie karty. Czytam fora internetowe, skala naruszeń jest porażająca - wypowiada się poseł Michał Szczerba.

Głos ws. wyborów zabiera także pułkownik Adam Mazguła.

Wynik wyborów. Polska przegrała z totalitaryzmem partyjnym. Na finiszu kampanii wyborczej obywatele obudzili się do świadomości, ale nie na tyle powszechnie, aby wygrać z partyjnym totalitaryzmem PiS-u. Zorganizowana dyktatura propagandy kłamstwa była już zbyt silna, zbyt agresywna, zbyt podła i uderzała w przestrzeń ludzkiej niewiedzy, aby można było skuteczne z nią walczyć. Jak w masło wchodziły do głów narodowej ciemnoty okrutne idiotyzmy o zabieraniu pieniędzy, o Niemcach zagarniających Polskę, o Żydach, którym trzeba oddać wszystko, co mamy, o obcych interesach, o złodziejstwie poprzedników, o zalaniu fekaliami Warszawy itd.

To była nierówna walka buraków z wypchanymi portfelami z niezorganizowanymi obywatelami skażonymi nadmiarem taktu i kultury.

Kampania wyborcza. Nigdy nie widziałem i nie słyszałem tylu kłamstw publicznych, w których rozpowszechnianie, zaangażowany był cały aparat państwa z najwyższymi władzami włącznie. Dali oni dowód, że nie cofną się przed żadną podłością, żadnym kłamstwem, żadnym wymysłem, aby utrzymać tę opresyjną władzę. Duda, Kaczyński, Morawiecki, Ziobro, Bielan - brzydzę się wami antyludzkie podłe potwory skąpane w bagnie brudnej agitacji i propagandy przekazów medialnych.

Zdumiewające, jak daleko PiS wyprowadził nas od prawdy, szacunku do drugiego człowieka, przyzwoitości, współdziałania i solidarności narodowej. Nawet wiarę zaangażował do obrony swoich partyjnych interesów.

Przyszłość. Jestem przekonany, że wyselekcjonowany lider, jeśli tylko dostanie solidne wsparcie od całej opozycji, bez oglądania się na interesy małych grup i partii, poprzez inicjatywę, wręcz entuzjazm oraz wiarę w przyszłość może nas wyzwolić od tej stęchłej, brunatnej i przestępczej ideologii PiS-u.

50107407257_ee3bd0ffc5_c.jpg

             Popierasz MAZGUŁĘ - kciuk w górę!


+ 4948
- 250

Polub Polityczek.pl