aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakedoededddeee.jpg

Producentka filmowa Marta Habior zwróciła się do Kingi Dudy, po wczorajszym wieczorze wyborczym.

Córka prezydenta Andrzeja Dudy pojawiła się na wieczorze wyborczym swojego ojca w Pułtusku. 25 -latka zabrała w pewnym momencie głos, jakby chcąc się zdystansować od ataków swojego ojca na społeczność mniejszości seksualnych w czasie trwania kampanii wyborczej.

- Oczywiście musimy poczekać na oficjalne wyniki wyborów. Ale wiem, że jeżeli okaże się, że tata wygrał te wybory, to wiem, że będzie dobrze wykonywał swoje zadania, bo jest dobrym człowiekiem, który kocha ludzi i kocha ten kraj. I zrobi wszystko, żeby było dla Polski jak najlepiej - mówiła młoda Duda.

- Nikt nie zasługuje na to, aby być obiektem nienawiści. (...) Niezależnie od tego, w co wierzymy, jaki mamy kolor skóry, poglądy, jakiego kandydata popieramy i kogo kochamy, wszyscy jesteśmy równi i wszyscy zasługujemy na szacunek - dodała córka prezydenta.

***

- Pani Kinga Duda chodziła na moje ćwiczenia z prawa karnego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Wierzę, że jej słowa o równości i tolerancji były szczere. W praktyce: nie można dać się nabrać, że PAD chce się zmienić. Rządzili z pogardą niszcząc, dzieląc, zawłaszczając, i dalej będą, teraz jeszcze bardziej - komentuje dr Mikołaj Małecki z Katedry Prawa Karnego UJ.

- Mam ochotę zwymiotować, jak słyszę, że córka Dudy Kinga Duda poucza ze sceny o tolerancji, miłości i równości, kiedy stoi obok niej facet, który odpowiada za obrzydliwe szczucie i homofobię. Córki Putina mają więcej przyzwoitości i nie udzielają się w mediach - wypowiada się aktywista LGBT Bart Staszewski.

Do Dudy zwróciła się za pośrednictwem Twittera producentka filmowa Marta Habior, która deklaruje, że na miejscu 25-latki nie stałaby przy kimś takim jak Andrzej Duda.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaslepledddd.png

             Popierasz HABIOR - kciuk w górę!


+ 2897
- 55

Polub Polityczek.pl