aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakedkededdddddd.jpg

Filozof prof. Tadeusz Gadacz wypowiedział się po - nieoficjalnym do tej pory - zwycięstwie Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

Gadacz kibicował we wczorajszych wyborach prezydentowi Warszawy Rafałowi Trzaskowskiemu.

- Obejrzałem rozmowę Rafała Trzaskowskiego z dziennikarzami w Lesznie. Powiało Europą, inteligencją, klasą. Jestem dumny z mojego kandydata na prezydenta - komentował uczony po debacie przed 2. turą wyborów prezydenckich.

Jak wszystko wskazuje, to nie Rafał Trzaskowski zamieszka w Pałacu Prezydenckim, a dalej będzie w nim mieszkał Andrzej Duda.

Komentarz prof. Gadacza.

Zaproszenie Dudy dla Trzaskowskiego. Duda wyciąga rękę do Rafała Trzaskowskiego. Niech najpierw przeprosi za Goebellsa-Kurskiego, za nadużycia Morawieckiego, za kłamstwa, za obrzydliwości prezesa. Bez tego, wyciągnięcie ręki jest pustym, a nawet fałszywym gestem.

Wynik wyborów. Nie widzę innej możliwości. Musimy podzielić Polskę wzdłuż Wisły. Tak, jak dawne RFN i NRD. Duda niech bierze NRD. Ja chcę żyć w RFN. Jeśli wygra Duda rezygnuję z obywatelstwa polskiego.

Andrzej Duda. To nie jest mój prezydent. To nie jest moja Polska. Skończyło się jak zwykle. Polska rozbita. 240 tysięcy wyborców Hołowni nie zagłosowało, a 14,5% zagłosowało na Dudę. 140 tysięcy wyborców Kosiniaka-Kamysza nie zagłosowało. Stało się tak, jak przeczuwałem. Polskę urządził nam Kurski i wiejskie buraki. Udaję się na emigrację, na razie wewnętrzną. Nie chcę żyć w przaśnym, chamskim, nienawistnym, nietolerancyjnym, zacofanym kraju. Mam dość!

         Popierasz GADACZA - kciuk w górę!

+ 1786
- 49

Polub Polityczek.pl