48858066631_c1de4f60a8_c.jpg

Były marszałek Sejmu Marek Kuchciński (PiS) wypowiedział się na temat - nieoficjalnego jeszcze - zwycięstwa Andrzeja Dudy w wyborach prezydenckich.

Wszystko wskazuje, że wyborcy wybrali kandydata PiS na kolejne 5 lat spełnienia urzędu prezydent Polski. Różnica między kandydatami Rafałem Trzaskowskim i Dudą wynosi obecnie ok. 2 proc. i wydaje się już nie do przeskoczenia.

Politycy Prawa i Sprawiedliwości już wczoraj w nocy świętowali zwycięstwo Andrzeja Duda, komentując je m.in. w mediach społecznościowych.

- Niech żyje Polska, niepodległa, katolicka, sprawiedliwa - komentował poseł Antoni Macierewicz.

Do zwycięstwa Dudy odniósł się także Marek Kuchciński.

- Rafał Trzaskowski powinien przyjąć zaproszenie PAD do Pałacu z trzech powodów: 1. Bo zaprasza go urzędujący Prezydent RP 2. Bo zawsze lepiej podać rękę, niż dać nogę. 3. Bo to była dla niego jedyna okazja, by jednak znaleźć się w Pałacu Prezydenckim.. - napisał Kuchciński na Twitterze wbijając szpilę prezydentowi Warszawy.

- Grzegorz Schetyna miał rację: wybory wygrywa się w Końskich. Tylko trzeba tam było być. PAD 5 lat temu nie bał się pójść do TVN na ostatnią debatę z Bronisławem Komorowskim i zdecydowanie ją wygrał. Wybory prezydenckie to także próba charakterów, która pokazuje, kim jest silny prezydent - dodaje Kuchciński.

Na wpis byłego marszałka Sejmu zareagowali internauci:

"Jest Pan pewnie dumny ze swojego chamstwa, c'nie?".

"Jednak pasujesz intelektualnie i umysłowo do swoich wyborców, ten sam poziom".

"Po wyborach, Dudzie przysługuje tylko połowa pokojów w tym pałacu, pajacu".

"Wypuścili po wyborach?
Nie wstyd ci, człowieku?".

"Buractwo i buta jeszcze wyjdzie ci bokiem. Spokojnie, zegar już tyka".

      Szanujesz KUCHCIŃSKIEGO - kciuk w górę!


+ 32
- 3341

Polub Polityczek.pl