Ecjqf1UXoAIr6ph.jpg

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Bartłomiej Wróblewski umieścił post w mediach społecznościowych poświęcony prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

Kandydat PiS w czasie "debaty" w Końskich wypowiadał się m.in. na temat polskich firm.

- Przez całe pięć lat zajmowałem się tym, co czasem określamy mianem międzynarodowej dyplomacji gospodarczej. Wszędzie starałem się promować polskich przedsiębiorców, zachęcałem do tego, by ci, którzy czują się na siłach, by ci, którzy już dostatecznie mocno się zbudowali w naszym kraju, dokonywali ekspansji zagranicznej i rzeczywiście bardzo często polscy przedsiębiorcy udawali się ze mną w najdalsze zakątki świata - mówił Duda.

Obecny prezydent delaorwał, że wspierał przedsiębiorców w czasie swojej kadencji.

- Wspierałem swoim głosem, wspierałem swoją polityką, aby umożliwić im działanie, aby usuwać przeszkody, także na rynkach zagranicznych. Uważam, że jest to bardzo ważne i chciałbym na przyszłość także taką działalność prowadzić. Myślę, że to jest właściwa polityka promująca polską gospodarkę.

***

Dzisiaj prezydenta Andrzeja Dudę postanowił pochwalić poseł Bartłomiej Wróblewski. Polityk umieścił w mediach społecznościowych post, na którym widzimy - jak deklaruje poseł - przedsiębiorcę popierającego Andrzeja Dudę.

- Przedsiębiorca z kostrzyńskiego ryneczku jest za Andrzejem Dudą, bo Prezydent stawia na polskie firmy - napisał parlamentarzysta.

- Jeżdżąc niemieckimi samochodami i piorąc gacie w niemieckiej chemii - zareagowała dziennikarka Aneta Mościcka.

- Wyjątkowa mnogość polskich firm na tym straganie - odpowiedział Wróblewskiemu były poseł Szymon Ziółkowski.

    Popierasz WRÓBLEWSKIEGO - kciuk w górę!


+ 3
- 687

Polub Polityczek.pl