c387a5dfcc424235ae3a23113ade1087.png

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Przemysław Czarnek wypowiedział się na temat osób popierających Andrzeja Dudę.

O Czarnku zrobiło się głośno kilka tygodni temu, kiedy zaatakował na antenie TVP Info społeczność LGBT.

- Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym - mówił poseł PiS.

Teraz polityk zareagował na post umieszczony w sieci przez Karolinę Mrozowską, przewodniczącĄ Forum Młodych PiS w okręgu wrocławskim. Kobieta deklaruje, że ma dość hejtu i w niedzielę w czasie 2. tury wyborów prezydenckich odda głos na Andrzeja Dudę.

- Polacy są z Pani dumni. Jest ogromnie wielu młodych ludzi, którzy chcą normalnej Polski bez nienawiści i dlatego wspierają Prezydenta Andrzeja Dudę. Gratuluję Pani z całego serca. Odważnie i do przodu. Zło i Ci, którzy mu ulegają zawsze będą odpowiadać agresją, bo brak im argumentu - skomentował nagranie poseł Przemysław Czarnek.

- Jak to było paziu? - "lgbt to nie ludzie". Dziękuję za uwagę - odpowiedział posłowi jeden z internautów.

- Przeproś. Nigdy tego nie powiedziałem. Ty właśnie to powiedziałeś przyjacielu. Nie kłam. Znasz takie przykazanie? - napisał Czarnek do internauty.

Do rozmowy dołączył się dziennikarz Bartosz Wieliński z "Gazety Wyborczej", który umieścił wypowiedź Czarnka z anteny TVP INFO.

         Popierasz CZARNKA - kciuk w górę!

+ 4
- 618

Polub Polityczek.pl