aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapledpeldeddeeeeeeeeeee.jpg

Wanda Traczyk-Stawska, psycholog, uczestniczka Powstania Warszawskiego wystąpiła w najnowszym spocie wyborczym Rafała Trzaskowskiego.

Stawska już przed 1. turą wyborów prezydenckich zachęcała do głosowania na prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Wystąpiła z kandydatem Koalicji Obywatelskiej na wspólnym wiecu na Starym Mieście w Warszawie.

- Wstańcie do głosowania. Pamiętajcie, pierwsze powstanie skończyło się tragedią, ale wniosło dla każdego z nas obowiązek i każdy z nas, powstańców, ma obowiązek mówić o tym, że jesteśmy ludźmi, którzy są godnymi szacunku - mówiła Stawska, odnosząc się do słów polityków PiS o tym, że "LGBT to nie ludzie".

- Każdy człowiek, bez względu na to, jakie ma upodobania, jaką religię, jakie warunki materialne, jakie potrzeby seksualne, każdy człowiek jest godzien szacunku i każdemu człowiekowi, każdemu, którego znajdziemy ciało, stawiamy krzyż, a krzyż jest nie tylko znakiem sakralnym, krzyż jest znakiem człowieczeństwa - dodawała.

Dzisiaj bohaterka Powstania Warszawskiego wystąpiła w najnowszym spocie wyborczym Rafała Trzaskowskiego. Stawska zdradza, czego nigdy nie wybaczy prezydentowi Andrzejowi Dudzie.

- Nigdy nie wybaczę panu prezydentowi Dudzie tego, że w Sejmie, byłam, musiałam patrzeć, nie wpuścili mnie tam, jak poszłam do tych dzieci - wypowiada się Stawska, nawiązując do sejmowego strajku rodziców osób niepełnosprawnych w 2018 r.

         Popierasz STAWSKĄ - kciuk w górę!

+ 1369
- 28

Polub Polityczek.pl