35452223952_24655569a5_c.jpg

Poseł Antoni Macierewicz (PiS) zwrócił się dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych do zwolenników Platformy Obywatelskiej.

Nie odbyła się debata prezydencka Andrzeja Dudy z Rafałem Trzaskowskim, którą chciała zorganizować telewizja TVN24, Wirtualna Polska i Onet.pl. Na taką debatę nie zgodził się kandydat PiS.

- Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek - skomentowała europosłanka Beata Mazurek (PiS).

Na słowa europosłanki odpowiedziała ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher.

- Dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków - napisała amerykańska polityk do Mazurek.

Teraz głos zabiera poseł Antoni Macierewicz.

- Obrona kłamstw TVN i agentury WSI (...) propaganda LGBT i pedofilii, demoralizacja dzieci i niszczenie rodziny, walka z Kościołem (...) to program, który chce nam się narzucić Narodowi Polskiemu. Dla mnie to zdrada i zaprzaństwo - napisał Macierewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych.

- Połączenie przez pana osób LGBT z pedofilią jest obrzydliwe. Duda ułaskawił pedofila-heteroseksualistę. Tak się kończy wasz hejt i nagonka na osoby LGBT. Odpowiada za to Duda i wy - odpowiedziała dziennikarka Aneta Mościcka.

- Co z raportem „Komisji” Smoleńskiej? Kiedy sprowadzacie wrak Tupolewa? Ile kosztowały dotychczas prace „Komisji” Smoleńskiej? Tym się różnimy, że wy Polski nie szanujecie. Traktujecie ją jak prywatny folwark - zwrócił się do Macierewicza poseł Michał Jaros.

       Popierasz MACIEREWICZA - kciuk w górę!


+ 3
- 519

Polub Polityczek.pl