31414906070_5cf70ca90b_c_1.jpg

Była premier Beata Szydło pojawiła się dzisiaj wspólnie z prezydentem Andrzejem Dudą przed kopalnią w Jastrzębiu-Zdroju.

Już po godzinie 5 rano Duda stał przed wejściem do kopalni, aby rozdawać górnikom.... bułki. Wszystko w jednym celu, aby przypodobać się kolejnej grupie zawodowej przed 2. turą wyborów prezydenckich.

Kandydat PiS nie może bowiem być pewny swej reelekcji za sprawą rosnącego w sondażach Rafała Trzaskowskiego. To kandydat Koalicji Obywatelskiej wydaje się mieć bardzo minimalną przewagę przed niedzielnym glosowaniem.

- Życie na Śląsku zaczyna się o świcie. Cieszę się, że ten czwartkowy poranek mogłem rozpocząć właśnie od spotkania z Górnikami. Dziękuję za Waszą pracę i wielką służbę dla Rzeczypospolitej - napisał Duda w mediach społecznościowych.

- Ciekawe, czy Prezydent miał odwagę powiedzieć im, że ich miejsca pracy w najbliższych latach będą likwidowane, że będą musieli zmienić swoje zawody, a część odejdzie na wcześniejsze emerytury. Ale oczywiście łatwiej jest wciskać ludziom kanapkę... - komentuje aktywność Dudy europosłanka Sylwia Spurek

107010909_3728021717214708_1269747666107265781_o.jpg

Przed kopalnią pojawiła się także europosłanka i szefowa sztabu programowego Andrzeja Dudy - Beata Szydło.

- Zachęcam do dodania głosu na pana prezydenta Andreja Dudę. Dlatego że przez 5 lat swojej prezydentury udowodnił, że jest prezydentem polskich spraw i przez te kolejne lata będzie dokładnie w taki sposób działał, żeby budować Polskę sprawiedliwą, Polskę, która będzie pełna szacunku dla swoich obywateli, żeby ludzie mogli godnie żyć - deklarowała Szydło.

Jak się mają zapewniania byłej premier do ataków prezydenta Andrzeja Dudy, chociażby na społeczność LGBT?

EcdTrltWkAINdvp.jpg

              Popierasz SZYDŁO - kciuk w górę!


+ 10
- 1182

Polub Polityczek.pl