aaaaaeldedlpdlepddeeeeeeddddd.jpg

Szef sztabu Andrzeja Dudy europoseł Adam Bielan wypowiedział się na temat trwającej kampanii prezydenckiej.

To już ostatnie 2 dni kampanii prezydenckiej przed ciszą wyborczą. W niedzielę odbędzie się 2. tura wyborów prezydenckich, w której zmierzy się kandydat PiS Andrzej Duda oraz kandydat KO Rafał Trzaskowski.

Według szeregu ostatnich sondaży wyborczy wynik wygląda na remisowy i zdecydują głosy osób, które w ankietach deklarowały się jako jeszcze niezdecydowane.

Kandydaci, na ostatniej prostej robią, co mogą, aby przekonać do siebie jeszcze potencjalnych wyborców/grupy wyborców.

Andrej Duda pojawił się dzisiaj przed kopalnią w Jastrzębiu-Zdroju i wręczał górnikom idącym do pracy... śniadanie.

Na aktywność Dudy zareagował szef sztabu kandydata PiS - Adam BIielan. Polityk chwali Dudę i krytykuje Rafała Trzaskowskiego.

- Nie od dziś wiadomo, że Andrzej Duda ma duże doświadczenie w zarywaniu nocy. A to coś podpisze, a to kogoś zaprzysięży. Dobry i odpowiednio długi sen jest tymczasem podstawą zdrowego trybu życia - odpowiedział Piotr Żytnicki, "Gazeta Wyborcza".

- Czy Andrzej Duda informuje górników, ile kopalni zamknął rząd PIS od 2015 roku i jak tragiczna jest sytuacja finansowa spółek górniczych? Czy razem z bułeczką daje im woreczek importowanego z Mozambiku węgla, aby przypomnieć o „chlubnym” rekordzie w imporcie węgla? - pyta były poseł Michał Stasiński.

           Popierasz Bielana - kciuk w górę!


+ 10
- 1907

Polub Polityczek.pl