aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakdeodkeodkeodddddeeeee.jpg

Psycholog Dorota "SUPERNIANIA" Zawadzka skrytykowała kandydatów opozycyjnych przed drugą turą wyborów prezydenckich.

Jeżeli w najbliższą niedzielę w wyborach prezydenckich zwycięży Andrej Duda, to domknie się układ prezes PiS Jarosława Kaczyńskiego. Pełnia władzy w rekach jednej partii (nie licząc Senatu - który może być jedynie hamulcowym).

Wizja pełni władzy Prawa i Sprawiedliwości wygląda na to, że za bardzo nie przeraża kandydatów opozycji którzy odpadli już z wyścigu o Pałac Prezydencki.

Lider PSL Władysław Kosiniak-Kamysz zniknął z przestrzeni publicznej po uzyskaniu bardzo słabego wyniku wyborczego.

Europoseł Robert Biedroń zapowiedział, że odda głos w 2. turze na Rafała Trzaskowskiego, jednak nie doszło do jakiegokolwiek spotkania między politykami.

Szymon Hołownia tak samo, jak lider Wiosny stwierdził, że zagłosuje na Trzaskowskiego, ale jak dodał "bo nie ma wyboru".

Zachowania przedstawicieli opozycji nie podoba się Dorocie Zawadzkiej. Zdaniem psycholog powinni oni stanąć ramię w ramię z Rafałem Trzaskowskim.

- Schowali się, zamiast stanąć ramię w ramię z Trzaskowskim. Rozumiem, że depresja, bolące ego, foch, ale kurczę, to o Polskę chodzi! - pisze "SUPERNIANIA"na Twitterze.

Do postawy - byłych - kandydatów opozycyjnych w wyborach odnosi się także publicysta Waldemar Kuczyński.

- Jeśli chcemy szczerze rządów Konstytucji i prawa, Polski nierządzonej "poza wszelkim trybem" widzimisię Prezesa, stańmy otwarcie; wyborca i kandydaci z I tury, przy Trzaskowskim, bo on w Pałacu, to kaftan bezpieczeństwa nałożony samowoli Kaczyńskiego. Jeszcze jest czas! Jeśli Trzaskowski przegra, to stracona zostanie na lata szansa nałożenia Kaczyńskiemu konstytucyjnego kaftana bezpieczeństwa. Uważam, że część winy poniosą jego demokratyczni kontrpartnerzy z I tury. Za pół gębki i kunktatorstwo, zamiast zdecydowanego stanięcia przy nim.

         Popierasz ZAWADZKĄ - kciuk w górę!


+ 951
- 21

Polub Polityczek.pl