aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpldpdlddedededddeeeeee.png

Satyryk Jan Pietrzak gościł na antenie prawicowej internetowej telewizji wRealu24. Artysta wypowiadał się na temat 2. tury wyborów prezydenckich.

- To są szczególne wybory. Takiego napięcia emocjonalnego nie było przy żadnych. Widać, że tu jest toczona wojna, ale nie Polacy przeciwko Polakom, tylko Polacy z agenturą, to jest coraz bardziej widoczne, że jest pewien margines agentury w polskim życiu politycznym, publicznym, w mediach, który przejmuje funkcje partii politycznej.

Pietrzak deklarował, że Polacy bardzo popierają obecny obóz władzy.

- Polacy bardzo akceptują rządy "dobrej zmiany". Polakom bardzo ta zmiana wiele przez 5 lat dobrych rzeczy załatwiła i oni są mniej więcej z grubsza za rządami prezydenta Andrzeja Dudy i zjednoczonej prawicy. Natomiast szału dostają ościenne mocarstwa, które od 3-stuleci probują przeszkadzać w tym, by Polakom coś się powiodło, no i teraz właśnie taki moment jest, że Polakom zaczęło się powodzić, to doprowadza do szału ościenne państwa naszych notorycznych sąsiadów, którzy wszystkie swe moce umysłowe i agenturalne uruchamiają, żeby nam przeszkadzać.

Ułaskawienie pedofila przez prezydenta Andrzeja Dudę.

- Wpływ agentury niemieckiej zwłaszcza jest bardzo widoczny w tej kampanii. Bezczelne, ohydne kłamstwa na temat prezydenta Andrzeja Dudy.

Zwycięstwo w niedzielnych wyborach.

- Prezydent Andrzej Duda wygra wybory, będzie 3 lata do kolejnych wyborów i wydaje mi się, że jest bardzo dużo do zrobienia dobrego wśród Polaków i to wszystko zostanie uczynione i po kolejnych wyborach za 3 lata znowu okrzepnie nasza niepodległość i coraz trudniej będzie zaanektować istnienie wolnych Polaków.

Wyborcy prezydenta Rafała Trzaskowskiego

- Ci, którzy dają się manipulować, widocznie nie pamiętają (co było przed 2015 red.). Te kręgi, które popierają ludzi typu Trzaskowskiego, to są ludzie zdemoralizowani, również przez ich partie i swoje rządy, oni mają w pamięci różne swoje świństwa, których narobili Polakom i oni bardzo się boją powrotu uczciwej władzy.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaadoekdeo.png

          Popierasz PIETRZAKA - kciuk w górę!


+ 156
- 3626

Polub Polityczek.pl