aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaldepdlpeeddddee.jpg

Prezydent Andrzej Duda w ramach trwającej kampanii wyborczej pojawił się dzisiaj we Wrocławiu.

Rodzina. Moją ambicją i celem jest, aby polskiej rodzinie w naszym kraju żyło się coraz lepiej pod względem bezpieczeństwa, a także zwykłej jakości życia. Rodzice mają prawo do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Złożyłem projekt, który jasno określa, że żadne organizacje nie będą mogły wejść do szkoły bez zgody rodziców. Państwo ma w szczególnej opiece dzieci, które nie mają rodziców. Chcę, aby w Konstytucji pojawił się zapis, że adopcja nie jest możliwa dla osób, które żyją w jednopłciowych związkach.

Koronawirus.  W obliczu koronawirusa zareagowaliśmy odważnie wprowadzając Tarczę Antykryzysową. Dziękuję polskim przedsiębiorcom za odpowiedzialność. Chcę, aby przepisy umożliwiające pracę zdalną zostały utrzymane. To dobre i elastyczne rozwiązanie, jeśli jest zgodne z interesem pracownika i pracodawcy. Wierzę, że wyjdziemy z kryzysu po pandemii koronawirusa i będziemy rozwijali się jeszcze szybciej niż do tej pory

Przyszłość. Chcę, aby Polska się rozwijała, abyśmy działali mądrze i realizowali ambitne inwestycje. Internet musi dotrzeć do każdego domu w Polsce. To jest właśnie nowoczesny rozwój.  Chcę, abyśmy wzmacniali naszą suwerenność i godność.

***

- Duda zapomniał zgłosić zgromadzenie we Wrocławiu, zrobiły to dziewczyny ze Strajku Kobiet i Marta Lempart. Place są zajęte! Jego mityng jest nielegalny! - komentuje muzyk Zbigniew Hołdys.

- Przestępca konstytucyjny i nie tylko - Andrzej Duda, będzie we Wrocławiu przewodniczył zgromadzeniu bez wymaganego zgłoszenia, czym złamie art. 52 par. 2 pkt. 2. Zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia wykroczenia przez kandydata Dudę już się pisze, udostępnię - mówiła przed wiecem Marta Lempart ze Strajku Kobiet. 

Na wrocławskim ryku zjawiły się tłumy przeciwników Dudy.

- Brawo Wrocław! Tłumy przeciw władzy. Spocony, zdenerwowany Duda chaotycznie recytuje puste frazesy, nie panując nad gestami - wypowiada się publicysta Piotr Szumlewicz. 

- Andrzej Duda - marionetka i długopis Jarosława Kaczyńskiego został powitany we Wrocławiu hasłem "ANDRZEJ DUDA - SIĘ NIE UDAŁ". Moi drodzy. Nie pozwolę na to, aby ktoś tak obłudny rządził naszym krajem. Mam nadzieję, że wy też nie pozwolicie! Andrzejku, mam dla Ciebie przesłanie; wyPAD! - zwraca się do Dudy Franek Broda, siostrzeniec premiera Mateusza Morawieckiego. 

 Popierasz PROTESTUJĄCYCH - kciuk w górę!

+ 1336
- 17

Polub Polityczek.pl