29677724357_bbe0cb0f22_c.jpg

Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Joachim Brudziński zaatakował zwolenników prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Były minister w rządzie PiS udostępnił na swoim profilu społecznościowym film z wiecu wyborczego Andrzeja Dudy w Nowej Soli. Widzimy na nim osoby popierające kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. 

- Je... Dudę - krzyczy kobieta na materiale.

- Mamy dość! - słyszymy w tle okrzyki skierowane w kierunku przemawiającego Dudy.

Do zachowania protestujących postanowił odnieść się europoseł Joachim Brudziński, któremu bardzo się ono nie spodobało. 

- Prawdziwa elyta i buractwo w pełnej krasie - pisze polityk PiS na Twitterze.

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaapsdelpdlffffff.png

- Ale nie chcą nikomu domu podpalać, co nie? - odpowiedziała Brudzińskiemu dziennikarka Dominika Długosz (dziennikarka nawiązuje do głośnej sprawy z ostatnich dni zatrzymania przez policję mężczyzny będącego przeciwnikiem Rafała Trzaskowskiego).
***
Prezydent Andrzej Duda nie będzie dobrze wspominał swojej wizyty w Nowej Soli. Kandydat PiS w wyborach 12 lipca został pożegnany przez mieszkańców okrzykami "będziesz siedział!".

Brudzińskiemu odpowiedzieli także internauci:

"Powiedział ten, który darł się „komuniści i złodzieje” jak oszalały".

"Niech się Pan tak nie oburza. Proszę obejrzeć elektorat Dudy w Chęcinach. Kto sieje wiatr, zbiera burzę. To na razie początek, cdn. nastąpi. Gwarantuję. Kaczyński i jego akolici zawsze tak kończyli. Nic nie potrafiliście zbudować, wszystko rujnujecie. Suweren mówi dość".

"A powinni krzyczeć "Komuniści i Złodzieje", a ubrać się powinni w worki po cemencie. Pan za mało zarabia? Nie stać na markowe ciuchy? "prawdziwy europejczyk". Wypłata w euro, a pluje na rękę, która go karmi! WSTYD!!".

"Rzecz polega na tym , iż prawdziwi demokraci, będą dążyć do tego, abyśmy byli wykształceni, dobrze ubrani, kulturalni, a nie takie wsiowe barany jak to teraz chce PiS, który woli ciemnotę od światłych ludzi".

      Popierasz BRUDZIŃSKIEGO - kciuk w górę!


+ 14
- 1966

Polub Polityczek.pl