aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalpdlepdlepdeeeeeedd.jpg

Prezydent Andrzej Duda pojawił się w Nowej Soli. Do sieci trafił film z wiecu wyborczego.

Władza. W 2015 roku wybierając mnie powiedzieliście Państwo „nie” tamtej polityce niszczenia państwa. My postawiliśmy w centrum naszych działań polską rodzinę, człowieka.

Rodzina. Rodzice mają prawo do wychowywania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. I tego prawa będę bronił.

Przyszłość. Chcemy, aby wszystkie dzieci w Polsce miały równy dostęp do Internetu, aby mogły się kształcić i zdobywać wiedzę. Polska potrzebuje i tych wielkich inwestycji, które wzmacniają naszą suwerenność, i nowych dróg, przystanków oraz połączeń, by zlikwidować wykluczenie komunikacyjne.

Polska. Chcę Polski rozwijającej się, Polski inwestycji, a nie kłamstwa. Chcę wygrać te wybory, by wszystkie programy były kontynuowane, by Polska się rozwijała w każdym zakątku. Chcę, by Polska rosła w siłę i była piękna. Chcę, abyśmy tworzyli dla młodych miejsca pracy, żeby nie musieli wyjeżdżać za granicę w poszukiwaniu pracy.

***

Do sieci trafił film, jak prezydent Andrzej Duda opuszcza miasto, po zakończeniu wiecu. Bez asysty wielu policjantów kandydat PiS miałby duży problem z rozwścieczonym tłumem. 

- Okrzyk „będziesz siedział” prawdopodobnie oznacza, że wdzięczni za ułaskawienie skrzywdzonego przez kastę sądową pedofila mieszkańcy Nowej Soli przynieśli krzesło dla PAD, aby sobie usiadł po męczącym podpisywaniu ułaskawienia - komentuje mec. Roman Giertych. 

      Popierasz protestujących - kciuk w górę!


+ 4026
- 75

Polub Polityczek.pl