50069186982_5537615d4a_c.jpg

Prezydent Andrzej Duda udzielił dzisiaj wywiadu Bogdanowi Rymanowskiemu (telewizja Polsat News).

Duda nie stawił się na debacie prezydenckiej z Rafałem Trzaskowskim, która miała dzisiaj się odbyć i być zorganizowana przez Wirtualną Polskę, Onet oraz TVN24 - pojawił się natomiast na antenie Polsatu.

2 tura. Najważniejszą sprawą jest to, jaka będzie Polska przez najbliższe lata - czy będzie to nadal rozwój Polski, czy powrócimy do rzeczywistości sprzed 2015 roku. Polityka sprzed 2015 roku nie liczyła się z nikim i niczym, najlepszym przykładem tego jest podwyższenie wieku emerytalnego wbrew protestom społeczeństwa.

Debata. Debata przedwyborcza powinna zostać przeprowadzona wspólnie przez trzy największe telewizje, aby każdy Polak mógł ją obejrzeć, bez zarzutów o stronniczość. Chcę, aby każdy mógł obejrzeć i posłuchać debaty, a to będzie możliwe wtedy, gdy zostanie ona powszechnie zorganizowana, bez dyktatu jednej stacji.

Ułaskawienie pedofila. Prezydentura to bardzo odpowiedzialne zadanie, do którego należy m.in. ułaskawienie. W tym konkretnym przypadku miałem zgodne stanowiska, pełne analizy i opinie. To sprawa rodzinna, nieprzyzwoite jest używanie jej do kampanii politycznej.

(Poniżej jutrzejszy numer dziennika "Fakt").

aaaaaaaaaaaaaaaaaaldplddddddeee.jpg

Prezydentura. Realizuję swoje zadania, dbam o godność naszej ojczyzny i narodu.

***

W czasie wywiadu w Polsacie Duda mówił także o swoich korzeniach...

"Ja pochodzę z krakowskiej inteligencji, nie z krakówka..." - mówił kandydat PiS w wyborach prezydenckich. 

Reakcje internautów:

"Jaki tam inteligent? Hanuszkiewicz odpowiedział na pytanie studenta, kiedy będzie mógł uważać się za inteligenta? Powiedział mu, że będzie nim, jak będzie mógł się pochwalić dyplomem ukończenia wyższej uczelni, ... swojego dziadka".

"Krakowem gęby sobie nie wycieraj".

"Kraków pokazał Adrianowi palec Lichockiej w 1 turze. I przeprasza za takiego "inteligenta".

           Popierasz DUDĘ - kciuk w górę!

+ 37
- 3713

Polub Polityczek.pl