38626710932_ac7c97ff4d_c.jpg

Była premier Beata Szydło zareagowała na dzisiejsze wydarzenia na terenie warszawskiej oczyszczalni ścieków.

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zorganizował dzisiaj konferencję, aby mówić o nowych inwestycjach stolicy.

- Kryzys klimatyczny powoduje ekstremalne zjawiska pogodowe - od susz po ulewy. Aby sobie z nimi skutecznie radzić, niezbędne są inwestycje. W Miasto Stołeczne Warszawa trwają odbiory techniczne nowego zbiornika retencyjnego, który pomoże w sprawnym odbiorze wody z deszczów - także burzowych - wypowiadał się Trzaskowski.

Konferencja prezydenta Warszawy odbyła się na terenie oczyszczalni. Na miejsce przybyli politycy obozu rządzącego; Sebastian Kaleta oraz Jacek Ozdoba, którzy chcieli wtargnąć na konferencję Trzaskowskiego. Kaleta został powstrzymany siłą przez posła Sławomira Nitrasa.

Zachowanie Nitrasa oburzyło na tyle środowisko Prawa i Sprawiedliwości, że wypowiedzieć postanowiła się była premier Beata Szydło.

- Zachowanie Sławomira Nitrasa jest niegodne posła RP i po prostu niezgodne z zasadami cywilizowanego życia społecznego - napisała europosłanka PiS-u na Twitterze.

- A Pani złamanie konstytucji w recydywie, polegające na zwłoce w publikacji orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego? Nie usprawiedliwiam Nitrasa, ale Pani grożą zarzuty karne - odpowiada Szydło analityk prawny Patryk Wachowiec.

Na słowa byłej premier zareagowali internauci:

"A co pani sądzi o rozdawnictwo naszych pieniędzy na nagrody dla was? Swoje środki pani rozdawała?!".

"A Ty popierasz wykorzystywanie rządowych limuzyn do wykonywania poselskich obowiązków?? Zresztą, koga ja pytam".

"A ułaskawianie pedofila jest zgodne z jakimi zasadami?".

"Kaleta to powinien siedzieć tam, za co mu płacą! "Praca, pokora, umiar"coś zapomniałam? Włóczycie się po całych dniach za nasze pieniądze! MAMY DOŚĆ!!!!! DO ROBOTY!!!".

           Popierasz SZYDŁO - kciuk w górę!


+ 7
- 1755

Polub Polityczek.pl