aaaaaaaaaaaaawswdijeded.jpg

Europosłanka Beata Szydło zwróciła się dzisiaj z pytaniem do prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

Szydło gościła dzisiaj na antenie Polskiego Radia, gdzie komentowała wyniki wyborów prezydenckich.

Wynik. Uważam, że wynik Andrzeja Dudy jest doskonały. On uzyskał więcej głosów w 1. turze niż 5 lat temu. To oznacza, że Polacy pozytywnie ocenili jego 5-letnią kadencję.

Duga tura. Potrzebna jest intensywna praca w 2. turze, żeby wygrać, bo to wszystko - można powiedzieć - zaczyna się od nowa.

Dalsza kampania. Myślę, że będzie teraz próba zaostrzenia tej kampanii i uderzania w prezydenta, podważania tego projektu i programu, który on proponuje. Andrzej Duda teraz będzie wszędzie tam, gdzie Polacy będą chcieli z nim rozmawiać.

***

Następnie po wizycie w publicznej rozgłośni Szydo umieściła post w mediach społecznościowych skierowany do Rafała Trzaskowskiego.

- Proste pytanie - czy jest dumny i czy pochwala zachowanie Senatu, który przedłużał prace nad przygotowaną przez rząd i Prezydenta Andrzeja Dudę tarczą antykryzysową? - napisała była premier.

Europosłanka PiS-u doczekała się odpowiedzi ze strony internautów:

"Kiedyś mieliśmy pytanie do Andrzeja Dudy, proste pytanie- czy jest za wielomiliardowym wsparciem dla mediów publicznych, czy za wsparciem służby zdrowia. Pan Duda szybkim podpisem zapłacił za pomoc w reelekcji pieniędzmi podatnika".

"Tej tarczy, która zmieniała kodeks karny czy tej, która dawała urzędnikom bezkarność?".

"Mam do pani pytanie. Czy pochwala pani przyznanie nagród sobie i swojemu rządowi, bo "wam się te nagrody należały"!?".

"Senat pochylił się nad waszą ustawą, bo jak zawsze wypuściliście babola pisanego na kolanie. Pochwalam odpowiedzialność Senatu".

           Popierasz Szydło - kciuk w górę!

+ 8
- 1350

Polub Polityczek.pl