aaaaaaaaaaaaaaaalepdfffffff.jpg

Europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Elżbieta Rafalska zareagowała na dzisiejsze słowa posła Jarosława Gowina na temat wyborów prezydenckich.

Gowin gościł w programie "Onet opinie". Polityk został zapytany o potencjalną wygraną w wyborach kandydata Koalicji Obywatelskiej Rafała Trzaskowskiego. Prezes Porozumienia stwierdził, że zwycięstwo prezydenta Warszawy nie będzie katastrofą.

- Będzie nam trudniej wyprowadzać Polskę z kryzysu gospodarczego, walczyć z epidemią i realizować poszczególne elementy programowe obozu Zjednoczonej Prawicy, ale nie będzie żadnej katastrofy - mówił Gowin.

Słowa te wywołały wielkie oburzenie wśród sympatyków obecnej władzy. Do słów odniósł się m.in. członek partii Gowina poseł Kamil Bortniczuk.

- Pytacie mnie państwo o komentarz do słów Jarosława Gowina. Przy konstruktywnej opozycji to byłby truizm. Niestety w naszych realiach zwycięstwo Trzaskowskiego jawi się katastroficzne. Opozycja określiła się jako "totalna" i nie zauważyłem, aby coś się w tej materii zmieniło.

Zareagowała także europosłanka Elżbieta Rafalska...

- Szkoda, że nie przeczytała Pani "Potopu", ani nie obejrzała filmu. Chyba że poziom Pani inteligencji uniemożliwia zrozumienie frazy "wstydu oszczędź" oraz tego, kto i w jakiej sytuacji ją wypowiedział - odpowiedział były poseł Krzysztof Król.

Na wpis Rafalskiej zareagowali także internauci:

"To proszę zamilczeć, skoro nie wie Pani, o co chodzi w parafrazowanym cytacie".

"Już się nie lubicie z J. Gowinem?".

"Strach okrutny waćpanią obleciał?".

"A Pani rozumie ten cytat? Bo jeśli tak, to cieszę się, że wreszcie umie Pani złożyć samokrytykę".

          Popierasz Rafalską - kciuk w górę!


+ 41
- 3886

Polub Polityczek.pl