49433951567_fb50945158_c_3.jpg

Wicepremier Jacek Sasin gościł dzisiaj na antenie Radia Maryja. Polityk wypowiadał się o zbliżających się wyborach prezydenckich.

Przyszłość. Najbliższe wybory będą decydowały o naszych losach, o losach Polski przez najbliższe lata. Te 5 lat zdecydują o tym, czy pójdziemy do przodu, czy będziemy w stanie kontynuować program modernizacji Polski. Gdyby okazało się, że pan prezydent Andrzej Duda tych wyborów by nie wygrał, będziemy mieli powrót do tego, co znaliśmy z czasów rządów Platformy i PSL. To jest wybór cywilizacyjny, że będziemy wybierać pomiędzy zachowaniem naszych cywilizacyjnych wartości czy też pójdziemy drogą innych krajów Europy.

Rafał Trzaskowski. Program Trzaskowskiego zawiera rzeczy, które on i Platforma obiecywali już wcześniej, a które on jako prezydent Warszawy nie wypełnił. Jest kandydatem niewiarygodnym. Reprezentuje partię, która słynie z tego, że nie dotrzymuje żadnych obietnic. Gdyby Trzaskowski został prezydentem Polski, będzie on niewątpliwie prezydentem, który będzie niezwykle agresywnie narzucał Polakom takie rozwiązania, natomiast Andrzej Duda jest gwarantem tego, że Polsce takie ideologiczne szaleństwa nie grożą.

Kandydaci. Mamy do czynienia z jednej strony z prezydentem Andrzejem Dudą, który pokazał, że jest człowiekiem wiarygodnym, a z drugiej strony kandydatem, który jest niewiarygodny, które próbuje mamić Polaków różnego rodzaju obietnicami.

Wybory. Obserwujemy w ostatnich wyborach niepokojący trend bardzo wysokiej frekwencji właśnie w tych metropoliach, wielkich miastach, które są bastionem opozycji. Apelujemy o to, żeby każdy, kto obiektywnie stwierdza, że przez ostatnie 5 lat Polska zmieniła się na lepsze, żeby poszedł na te wybory i poparł prezydenta Andrzeja Dudę.

Na słowa Sasina zareagowali internauci:

"Tak, korzystanie przez obywateli z prawa wyborczego jest wybitnie niepokojące dla dyktatur w organizacji"

"Niepokojące jest, że ludzie idą głosować? Poważnie? To po co ta heca z wozami strażackimi? Nie będzie to niepokojące, gdy ludzie tam też pójdą głosować?".

"No tak, wysoka frekwencja to niepokojący trend. Maski opadły. Demokracja jest fajna, jeśli to my wygrywamy - prawda, Panie Sasin?".

          Popierasz SASINA - kciuk w górę!


+ 8
- 1917

Polub Polityczek.pl