aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakoedkodddeeeeee.jpg

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński pojawił się dzisiaj w Lublinie na Forum Młodych PiS. Wszystko w kontekście niedzielnych wyborów prezydenckich.

Wizyta Dudy w USA. Pamiętajmy o niebezpieczeństwach. Pamiętajmy w szczególności w momencie, w którym świat nie jest stabilny, w którym te siły agresywne i nastawione przeciwko wolności są czynne. Jeśli dzisiaj prezydent Andrzej Duda jest w Stanach Zjednoczonych i prowadzi tam rozmowy o stosunkach polsko-amerykańskich, także w sferze militarnej, to on tam walczy o wolność, o polską wolność.

Wybory prezydenckie. Dobra zmiana, obóz dobrej zmiany, na którego czele stoi Andrzej Duda, to obóz wolności. Jeżeli chcemy by to wszystko, co może zapewnić ludziom piękne, dobre życie, rzeczywiście było nie tylko marzeniem, nie tylko chimerą, ale przyszłością naszego narodu, to musimy powiedzieć jasno - Duda musi zostać prezydentem.

Przyszłość. Chcemy tworzyć Polskę, w której przez następne lata będziemy żyli. Chcemy mówić głośno o tym, co nas dotyczy. Wydaje mi się, że jeśliby chcieć ująć bardzo krótko, w jednym słowie, to wszystko, co jest waszymi aspiracjami, oczekiwaniami, planami, marzeniami nawet to, tym słowem jest wolność.

EbRoUfPXYAEslZO.jpg

Michał Szułdrzyński (dziennik "Rzeczpospolita"): "Dziwne, dobra, nowoczesna scenografia, ciekawa nowatorska formuła spotkania, a przemówienie Jarosława Kaczyńskiego przaśne jak laudacja na cześć przewodniczącego komsomołu. Czy mówiąc o krajach, w których teoretycznie jest wolność, ale działa cenzura i poprawność polityczna, Prezes ma na myśli Polskę i unieważnienie wyniku listy przebojów i zdjęcie z anteny piosenkę Kazika?".

Renata Grochal (tygodnik "Newsweek"): "O wolności i braku cenzury mówi prezes partii, której nominaci zdjęli z anteny państwowego radia piosenkę tylko dlatego, że mogłaby się nie spodobać temu prezesowi".

Przemysław Szubartowicz (publicysta, wiadomo.co): "To, co wygaduje Kaczyński, to obraza dla ludzkiej inteligencji, ponieważ mówi zupełnie od rzeczy. A mimo to partyjna młodzieżówka go oklaksuje. „Andrzej Duda to obóz wolności”. Wolności do łamania konstytucji, zamordyzmu, oligarchii, ksenofobii, nienawiści i obrażania rodaków?".

       Popierasz KACZYŃSKIEGO - kciuk w górę!


+ 23
- 2521

Polub Polityczek.pl