aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalepldpdldddddddd.png

Wicepremier Jadwiga Emilewicz pojawiła się dzisiaj na Jasnej Górze w Częstochowie.

Ojcowie Paulini informują, że na Jasnej Górze odbywa się Dzień Przedsiębiorcy.

- Trwa modlitwa w intencji przedsiębiorców, pracodawców i pracowników, by"mężnie podejmowali nowe wyzwania, jakie niesie dynamicznie zmieniająca się sytuacja gospodarcza", by w działaniach kierowali się solidarnością i miłością społeczną - komunikują władze Jasnej Góry.

Na mszy pojawiła się m.in. wicepremier w rządzie PiS Jadwiga Emilewicz i prezes "Porozumienia" poseł Jarosław Gowin.

Emilewicz zjawiła się na ambonie, aby mówić o gospodarce m.in. w kontekście pandemii koronawirusa.

- Niepewność i ryzyko, które jest tak dobrze państwu znane, wszystkim przedsiębiorcom, bo przecież wy codziennie przedsiębiorąc, codziennie ryzykujecie, ale ten poziom strachu niepewności, ryzyka, jaki towarzyszu nam w ciągu ostatnich tygodni, miesięcy, będzie nam jeszcze towarzyszył przez wiele miesięcy, a być może nawet przez kilka lat.

- Dziś jesteśmy w wyjątkowym dla Polski i Europy miejscu, miejscu, gdzie warto przypomnieć sobie, jakie są nasze korzenie, podstawy i co w istocie stanowi, że jest się przedsiębiorcą i jest się przedsiębiorcą, który osiąga sukces. I tych źródeł zawsze warto szukać u mądrzejszych - mówiła na Jasnej Górze wicepremier Jadwiga Emilewicz.

- Jeśli przedsiębiorca, biznesmen, pracuje tylko i wyłącznie dla zysku, to najczęściej i najpewniej ponosi klęskę - deklarowała.

- Staramy się wesprzeć państwa - zapewniała Emilewicz przedsiębiorców zebranych na Jasnej Górze.

        Popierasz Emilewicz - kciuk w górę!

+ 27
- 1746

Polub Polityczek.pl