49173473791_fde6577510_c_2.jpg

Rządzący politycy Prawa i Sprawiedliwości złożyli kolejną obietnicę wyborczą. Wszystko w kontekście wyborów prezydenkich 28 czerwca. 

Obóz władzy obawia się, że niska frekwencja w zbliżających się wyborach prezydenckich, może spowodować, że ich kandydat Andrzej Duda nie zdobędzie reelekcji w Pałacu Prezydenckim. Z tego powodu rządzący robią wszystko, aby zaciągnąć ludzi do urn w całej Polsce. 

Najnowszą obietnicą jest... wóz strażacki. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zapowiedziało, że otrzymają go gminy z najwyższą frekwencją w wyborach.

"W każdym województwie gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w pierwszej turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki" - czytamy na profilu społecznościowych resortu.

Do informacji dołączono grafikę, jakby obietnica była najnowszym programem, show telewizyjnym.

Na wpis MSWiA bardzo licznie zareagowali internauci.

"A powiat, w którym doktor Andrzej Duda zdobędzie procentowo najwiecej głosów dostanie nówkę elektrownię atomową, tę, którą doktor Duda jedzie kupować do USA".

"Oczekuję stanowiska Państwowej Komisji Wyborczej czy MSWiA nie narusza postanowień prawa".

"To się nazywa korupcja polityczna".

"A nie lepiej tak bez głosów? Nie lepiej dać tam, gdzie to potrzebne i gdzie starają się i błagają o takie wozy od lat?".

"Hymmm, to news z jakiegoś państwa afrykańskiego z 20 wieku?".

           Popierasz MSWiA - kciuk w górę!


+ 3
- 762

Polub Polityczek.pl